Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi

bullvar_katip

Administrator
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi, tüm idari ve akademik birimleriyle Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'nin Tavşanlı Yerleşkesi'nde bulunan fakültedir. Tarihçe Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi, turizm sektörün ihtiyaç duyduğu bilgi, beceri ve donanıma sahip öğrenciler yetiştirerek mezun olduklarında turizm ve otelcilikle ilgili konulara duyarlı yönetici adayları ve kalifiye personel olmalarını sağlamak ve dolayısıyla Türk turizm endüstrisinin gelişimine katkıda bulunmak için 2015-2016 eğitim öğretim döneminde Tavşanlı Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu adıyla eğitim öğretim faaliyetlerine başlamışır. Yüksekokul, 2019 yılında Resmî Gazete'de yayımlanan 576 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'yle Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi adını almış ve eğitimine fakülte olarak devam etmiştir. Bölümler ve programlar Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi bünyesinde üç bölümde örgün eğitim-öğretim verilmektedir. Gastronomi ve Mutfak Sanatları Rekreasyon Yönetimi Turizm İşletmeciliği Sosyal yaşam Fakülte öğrencileri Tavşanlı Yerleşkesi'nde bulunan tüm olanaklardan faydalanabilmelerinin yanında, fakülte binasında kantin yer almaktadır. Ulaşım Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Yerleşkesi, Tavşanlı-Balıkesir karayolunun 3. km'sindeki alanda bulunmaktadır. Tavşanlı Yerleşkesi'ne Tavşanlı Belediyesi'nin 1 numaralı otobüsleriyle ulaşılabilir. Kaynakça Dış bağlantılar DPÜ Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Kategori:Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin fakülteleri Uygulamalı Bilimler Fakültesi Kategori:2015'te kurulan eğitim kurumları

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri