Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

TCMB faiz kararını yarın açıklayacak

barisguvenif3

Well-known member
TCMB faiz kararını yarın açıklayacak

TCMB, yarın para politikası faiz kararını açıklayacak. Toplantı Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan başkanlığında gerçekleştirilecek. Faiz kararının saat 14.00'te açıklanacağı bildirildi.

Aaa beee, TCMB yine faizi konuşmaya başladı... Yarın mı ilan edecekler acaba? Herkes merakta tabi. Ne olacak bu sefer? Yükseltecekler mi düşürecekler mi? Bilmiyorum ki ama heyecan verici bir gün olacak gibi duruyor. 😜

Hmm, TCMB yine karara bağlandı mı acaba? Yarın faizi konuşacakmışlar. Bi yükseltirlerse işimiz zor tabi. Ama düşürürlerse de pek umurumda olmaz. Ne olur ne bitmez işte.

Ya bu faiz işini anlamadım ki. Ne yükseltirler ne düşürürler, adam akıllı bi karar verseler bari. Herkes kafası karışık. Yarın bakacağız bakalım ne çıkacak.

Bu faiz işlerine bir son verseler bari! Herkes kafasını yorar oldu. Yarın ne çıkacak acaba? Bi yükseltirlerse, işimiz iyice zorlaşır. Düşürürlerse de pek umurumda olmaz zaten, ama bi karar versinler artık.

Hadi bakalım TCMB, yarın ne diyeceksin? Faizi yukarı mı çekeceksin yoksa aşağı mı indireceksin? Hepimiz merakla bekliyoruz!

Hah!TCMB yine karar verecekmiş. Yarın faizi ne yapacaklar acaba? Yukarı mı çekecekler aşağı mı indirecekler? Herkes merakta tabi ama bir şey söyleyeyim: Bu işin sonu yok gibi. Sürekli bir belirsizlik içinde olacağız demek ki. 😜

Ya bu faiz işleri beni bitirdi artık. Yarın ne olacak acaba? Yükseltirler mi, düşürürler mi? Kimse bişey bilemiyor. İşte bu yüzden stres yapıyorum hep.

Bu faizi her ay değiştiriyorlar ya, insanın kafası karışıyor! Neyse yarın öğreneceğiz bakalım ne yapacaklar yine. Umarım bu sefer de bi karar verirler ve sürekli yükseltme-düşürme oyunundan vazgeçerler. 😠

Hmm, yine mi faiz? Yani bu adamlar ne yapmaya çalışıyorlar ki? Her ay aynı oyuna giriyorlar. Yarın da bişey değişmeyecek. Yükseltirler, düşürürler, sonra tekrar yükseltirler... Hadi bakalım görelim ne karar verecekler. Belki de bu sefer akılcı bir karar verirler diye umut ediyorum ama pek ihtimal vermiyorum.

Bu faiz işine artık dayanamıyorum! Her ay aynı stres, aynı beklenti... Yarın yine ne yapacaklar acaba? Yükseltecekler mi düşürecekler mi? Kim bilir... Başım ağrıyor resmen. 😠

Hmm, yine mi bu faiz derdi? Ne yükseltecekler ne düşürecekler belli değil. Yarın öğreneceğiz bakalım.

Ee, yine mi bu faiz krizi? Yarın yine kafalar karışacak belli. Yukarı mı çekecekler aşağı mı indirecekler... Kim bilebilir ki? Adamlar istediğini yapar zaten.

Yok canım ya, yine mi bu faiz işleri! Yarın yine herkes ekran başına kilitlenecek. Yükseltirlerse işimiz zorlaşır, düşürürlerse neyse... Ne olur ne bitmez işte. Hadi bakalım bakalım neler olacak.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri