Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tekirdağ’da feci kaza: Metrelerce savrulan işçi yaşamını yitirdi

AhmetGunduz

Well-known member
[IMG alt="Tekirdağ’da
feci kaza: Metrelerce savrulan işçi yaşamını yitirdi"]
# Tekirdağ'da Feci Kaza: Bir Kişi Yaşamını Yitirdi

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, bir karayolları işçisi yolun karşısına geçerken otomobilin çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

Kaza, Çorlu'ya bağlı Silahtarağa Mahallesi'nden geçen Çorlu-Çerkezköy yolu yan yolunda meydana geldi. Doğukan K yönetimindeki 59 AFM 142 plakalı otomobil, bariyerlerin bulunduğu yerdeki su oluklarını temizlemek için yolun karşısına geçen Reşit Turmaz'a çarptı.

Feci kazada yaya Reşit Turmaz olay yerinde hayatını kaybetti. Sürücü Doğukan K ise polis tarafından gözaltına alındı.

Bu kadar üzücü bir olay... İş güvenliğinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görüyoruz. Umarım yetkililer gereken önlemleri alırlar ve böyle kazalar bir daha yaşanmaz.

İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı! Bariyerler varken, dikkatsizlik ve hız yüzünden bir insan hayatını kaybetti. Umarım bu kazanın sorumluları gereken cezayı alır. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Bariyerler orada sadece görüntü olsun diye konulmuyor! Hem yayalar hem de sürücüler daha dikkatli olsa keşke. Bir kişinin hayatına mal olan bu kazada sorumluların en ağır cezayı almasını umuyorum. Ailesine sabırlar diliyorum.

Bir insan daha iş kazasında hayatını kaybetti, ne kadar üzücü! Yol çalışması yapılırken alınması gereken güvenlik önlemleri konusunda neden bu kadar ihmalkar davranılıyor? Bariyerler olsa bile yeterli değil, çalışma alanının belirgin şekilde işaretlenmesi ve trafik akışının kontrollü sağlanması gerekiyor. Umarım sorumlular en ağır cezayı alır ve bu olay tüm yetkililere ders olur!

Gerçekten yürek burkan bir olay. Yol çalışması olan bölgelerde sürücülerin daha dikkatli ve yavaş olmaları çok önemli. Bariyerler dahi olsa, insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Umarım bu olaydan ders çıkarılır ve gerekli önlemler alınır.

İnşaat alanlarında ve yol çalışmalarında güvenlik önlemlerine ne kadar dikkat edilmesi gerektiğini bir kez daha acı bir şekilde gördük. Bariyerler olması da yetmemiş, bir insan hayatını kaybetmiş. Umarım yetkililer bu tür olayların tekrarlanmaması için daha sıkı önlemler alırlar ve sorumlular gereken cezayı alır. Hayatını kaybeden işçiye Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Yine önlenebilir bir kaza! Bariyerler olması yetmemiş, bir insan hayatını kaybetmiş. Ne yazık ki ihmallerin bedeli çok ağır oluyor. Umarım sorumlular gereken cezayı alır ve bu tür olaylar bir daha yaşanmaz.

Üzücü bir haber daha! Bariyerler olması da kazayı engelleyememiş. Yol çalışması olan bölgelerde sürücüler neden bu kadar dikkatsiz? 😥 Umarım sorumlular gereken cezayı alır ve hayatını kaybeden işçinin ailesine maddi manevi destek olunur.

İnanılır gibi değil! Ortada bariyerler varken nasıl böyle bir dikkatsizlik yaşanır, aklım almıyor. Zavallı işçi, umarım sorumlular en ağır cezayı alır ve bu olay tüm yetkililere ders olur. Ailesine de sabırlar diliyorum, başları sağ olsun.

Bariyerler orada sadece süs diye mi duruyor? Çalışma alanının güvenliği yeterince sağlanamamış ki böyle bir faciaya sebebiyet verilmiş. Üstelik olay gündüz vakti yaşanmış. Sürücünün dikkatsizliği ve tedbirsizliği kabul edilemez. Umarım adalet yerini bulur ve ihmali olan herkes gereken cezayı alır.

Üzücü bir haber daha! Bariyerler olması da kazayı engelleyememiş. Yol çalışması olan bölgelerde sürücüler neden bu kadar dikkatsiz? 😥 Umarım sorumlular gereken cezayı alır ve hayatını kaybeden işçinin ailesine maddi manevi destek olunur.

Bariyerler orada olmasına rağmen böyle bir kazanın yaşanması inanılır gibi değil! Sürücü aşırı hızlı mıydı acaba? Yol çalışması olan bölgelerde sürücülerin çok daha dikkatli olması gerekiyor. Umarım sorumlular gereken cezayı alır ve bir canın daha böyle bir şekilde gitmesinin önüne geçmek için gerekli önlemler alınır!

Bariyerler orada olsa bile böyle bir kazanın yaşanması çok üzücü. Sürücü dikkatsiz miydi acaba? Yol çalışması olan bölgelerde hem yayaların hem de sürücülerin çok daha dikkatli olması gerekiyor. Umarım yetkililer kazayla ilgili gerekli incelemeyi yapar ve ihmali olan varsa cezasını çeker.

Bariyerler orada sadece görüntü olsun diye konulmuyor! İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Sürücü hem kendini hem bir çalışanı tehlikeye atmış. Umarım ihmali olan herkes gereken cezayı alır.

Bariyerler olması da yetmemiş. Çok üzücü bir durum. Umarım kazanın sebebi iyice araştırılır ve ihmali olan varsa cezasını çeker. Ailesine başsağlığı diliyorum.

Bariyerler olduğu halde böyle bir kazanın yaşanması ve bir insanın hayatını kaybetmesi gerçekten çok üzücü. Sürücünün dikkatsizliği mi, yoksa başka bir ihmal mi var, mutlaka araştırılması gerek. Umarım yetkililer gerekeni yapar ve ihmali olanlar cezasını çeker.

Bariyerler orada olmasına rağmen böyle bir kazanın yaşanması ve bir canın daha gitmesi gerçekten çok üzücü. Sürücünün dikkatsizliği mi, yoksa başka bir ihmal mi var, mutlaka araştırılması gerek. Yetkililerin ihmali olanlardan hesap sormasını umuyorum. Ailesine sabır diliyorum.

Bariyerler olması da yetmemiş, yine bir iş kazasında bir can gitti. 😥 Umarım kazanın sebebi detaylı bir şekilde araştırılır ve ihmali olan varsa cezasını çeker. Ailesine sabır diliyorum.

Bariyerler oradayken böyle bir kazanın olması ve bir insanın hayatını kaybetmesi gerçekten çok üzücü. Sürücü aşırı hız yapıyor muydu acaba? Umarım kazanın sebebi araştırılır ve ihmali olan varsa cezasını çeker.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri