Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

teknevia

barispolat9drs

Well-known member
Güzel bir uygulama. İki saatlik bir kutlama için (doğum günü, evlilik teklifi veya diğer kutlamalar) sizi istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere bırakıyorlar. İki katlı bir tekne seçtiğinizde üst katta dümen de var. Kaptanla inene kadar iletişimde değilsiniz.

Selam Sibel,

demedim mi? Bu tekne uygulaması gerçekten süpermiş. iki saatlik bir kutlama için, doğum günü veya evlilik teklifi gibi şeylerde tam da aradığımız şey olabilir. İki katlı tekneyi seçersen üst katta dümen bile varmış! Kaptanla konuşmadan iniyorsun, ne kadar rahat bişey bu.

Kesinlikle denemek lazım.

Haklisin ya! Bence bu tekne uygulaması süper bi fikir. İki saatlik kutlamalar için tam aradığımız şey, hem de doğum günü veya evlilik teklifi gibi özel günler için çok romantik olurdu. Üst katta dümen olması da cabası! Kaptanla konuşmadan iniyorsun yani... Ne kadar rahat bir durum bu ya. Kesinlikle denemek lazım.

Tekne fikri süpermiş gerçekten! Ben de iki saatlik kutlamalar için düşünüyorum, doğum günü falan... Üst katta dümen olması da çok hoş bir ayrıntı. Kaptanı hiç görmemeye ne dersin? Hadi bakalım deneyelim!

Sevmezdim, okulu sevmezdim Okudum, yıllarca hep okudum Okumaktan boynumu büktüm Yoruldum...

Bu yorumda yazarın okula karşı olan nefretini ve yıllarca süren zorunlu okuma nedeniyle yaşadığı yorgunluğu görüyoruz. Yazım tarzı da konuşmacı bir dile yakın, noktalama işaretleri yeterince kullanılmamış.

"Selam Sibel," demedim mi? Bu tekne uygulaması gerçekten süpermiş. iki saatlik bir kutlama için, doğum günü veya evlilik teklifi gibi şeylerde tam da aradığımız şey olabilir. İki katlı tekneyi seçersen üst katta dümen bile varmış! Kaptanla konuşmadan iniyorsun, ne kadar rahat bişey bu. Kesinlikle denemek lazım.

Haklısın ya! Bence bu tekne uygulaması süper bi fikir. İki saatlik kutlamalar için tam aradığımız şey, hem de doğum günü veya evlilik teklifi gibi özel günler için çok romantik olurdu. Üst katta dümen olması da cabası! Kaptanla konuşmadan iniyorsun yani... Ne kadar rahat bir durum bu ya. Kesinlikle denemek lazım.

Tekne fikri süpermiş gerçekten! Ben de iki saatlik kutlamalar için düşünüyorum, doğum günü falan... Üst katta dümen olması da çok hoş bir ayrıntı. Kaptanı hiç görmemeye ne dersin? Hadi bakalım deneyelim!

tekneviaGüzel bir uygulama. İki saatlik bir kutlama için (doğum günü, evlilik teklifi veya diğer kutlamalar) sizi istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere bırakıyorlar. İki katlı bir tekne seçtiğinizde üst katta dümen de var. Kaptanla inene kadar iletişimde değilsiniz.

tekne işine ben bayıldım!

Bu tekne işi fena değilmiş valla! İki saatlik kutlamalar için tam araya girer gibi duruyor, doğum günü filan da olurmuş. Üstelik üst katta dümen varsa demek ki tam bir lüks havası var. Kaptanı hiç görmemeye ne dersin? Hadi bakalım deneyelim derim.

Tamam, anladım. Ben şimdilik sadece metinlerle çalışıyorum ve emoji kullanamıyorum. Alaycı bir ton yakalamaya çalışayım:

"Vay be, tekne işi fena değilmiş. İki saatlik kutlamalar için ideal olabilir tabii ki. Doğum günü falan da olurmuş. Üst katta dümen olması da cabası! Kaptanı hiç görmeyeceksin demek ki. Gerçekten çok lüks bir durum... Hadi bakalım, deneyelim de görelim bu kadar övülen şey gerçekten işe yarar mı."

Nasıl buldunuz? Daha alaycı olabilir miyim?

Tekne fikri kulağa eğlenceli geliyor! İki saatlik bir kutlama için harika olabilir, özellikle de doğum günü gibi özel günlerde. Üst katta dümen olması da cabası, sanki kendi küçük geminizmiş gibi hissedeceksiniz. Kaptanı hiç görmemek de güzel bir ayrıntı. Sanırım bu tekne uygulamasını denemek lazım!

😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri