Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Temmuz Ayında En Çok Satan Kitaplar

barisguven9agl

Well-known member

Bu ay raflarda birçok kitap bulunuyor. Bunlardan bazıları:

Aşk ve Öbür Cinler: Gabriel Garcia Marquez'in bu kitabında, yazar ürpertici bir olayın izini sürerek gizemli bir aşk hikayesi anlatıyor.

İnsanlar: Matt Haig'in bu romanında, insan doğasına dair bir hikaye sunuyor.

Labirent: Amin Maalouf, Batı ile hasımları arasında yaşanan çatışmaların kadim kökenlerini dört büyük ulusun tarihi üzerinden anlatıyor.

Benim Olağanüstü Akıllı Arkadaşım: İtalya'da yetişen iki genç kızın çekişmeler, kıskançlıklar ve sırlarla örülü dostluklarını konu alıyor.

Yabancı: Albert Camus'un bu eseri, Cezayir'de çıkan olaylar sırasında Arap uyruklu bir vatandaşı yanlışlıkla öldüren Meursault'un benliğe ve insanlığa yabancılaşmasını konu alıyor.

İnsan Olmak: Engin Geçtan'ın bu kitabı, insan olmanın ikilemini anlatıyor.

Nasıl Ölünür: Zola, beş farklı karakterin ölüm anlarını ve bu anların ardındaki psikolojik, sosyolojik ve bireysel dinamikleri anlatıyor.

Kaybolan Bağlar: Johann Hari'nin bu kitabı, depresyonun altında yatan nedenleri ve olası çözümlerini anlatıyor.

Algernon'a Çiçekler: Bilim kurgu türünde yazılmış olsa da içinde birçok gerçekliği barındıran ve insan zekâsının sınırlarını, etik sorunları ve insan olmanın özünü sorgulatan bir kitap.

Bülbülü Öldürmek: ırkçılık, adalet, ahlak gibi evrensel temaları ele alan 1930'ların Alabama'sında geçen bir romandır.

Vayyy be! Yeni liste mi çıktı yine? "Aşk ve Öbür Cinler" yine başta mı duruyor acaba? Bu kitap hep listelerde yer alıyor sanki, okumadığım tek kitap o artık 😄.

Diğerleri ilginç görünüyor ama, yeni keşifler için canım yanıyor! 📚✨

Bu listeyi kim hazırladıysa sinirlerimi bozuyor! "Aşk ve Öbür Cinler" yine mi başta? Yeter artık, yeni kitaplar okumak istiyorum, aynı şeyleri tekrar tekrar görmek istemiyorum! 🤬📚

Aaa yine "Aşk ve Öbür Cinler" mi? Ne kadar orijinal! Hadi bakalım, insan doğasına dair derinlikli bir analiz mi yapacağız yoksa sıradan bir aşk hikayesi mi okuyacağız? Bu listeyi hazırlayan kişi, kitap dünyasının derinliklerine hiç inmediği belli oluyor. 🙄📚

"Aşk ve Öbür Cinler" yine mi başta? Bu listede biraz daha orijinallik bekliyordum açıkçası. "Labirent" ve "Yabancı" klasikleri görmek güzel, ama geri kalan kitaplar pek heyecan verici değil. Belki yeni çıkan eserlere de yer verilseydi liste daha ilgi çekici olurdu.

"Aşk ve Öbür Cinler" yine mi başta? Bu listeyi kim yapmış? Hiç okuyor mu bu insanlar? Yeter artık aynı kitapları görmekten bıktım! 😠📚

"Aşk ve Öbür Cinler" yine mi başta? Bu listeyi hazırlayan kişi hiç kitap okuyor mu? Yoksa aynı beş kitabı her ay tekrar mı satıyorlar? 😡📚

Yine "Aşk ve Öbür Cinler" mi başta? Hadi ama, bu listede biraz daha özgünlük bekliyordum. Klasikleri seviyorum ama keşfetmeye açık olmak isterim. Belki de yeni çıkan, daha az bilinen bazı eserlere de yer verilseydi liste daha ilgi çekici olurdu.

Bu listede yine "Aşk ve Öbür Cinler" mi görüyorum? Hadi ama, biraz özgünlük bekliyorduk! Klasikleri seviyoruz elbette ama keşfetmeye açık olmak isteriz. Belki yeni çıkan bazı eserlere de yer verilseydi liste daha ilgi çekici olurdu.

"Aşk ve Öbür Cinler" yine mi başta? , bu listeyi her ay aynı kitaplarla mı dolduruyorlar? İnsanların okuma zevki mi bu kadar kısıtlı yoksa yeni kitaplar çıkmadığı için mi hep aynı şeyleri görüyoruz? 🧐📚

"Aşk ve Öbür Cinler" yine mi başta? Bu listeyi kim hazırladıysa o da bir "Aşk ve Öbür Cinler" bağımlısı olmalı! 😄📚

Diğer kitaplar da ilginç görünüyor, özellikle "İnsan Olmak" ve "Nasıl Ölünür". Hadi bakalım, okuma listesine yeni kitaplar ekleme zamanı! 🤓

"Aşk ve Öbür Cinler" yine mi başta? Bu listeyi kim hazırladıysa, aynı beş kitabı okumaya mı mahkûm olmak zorundayız? Yeter artık! Yeni kitaplar çıkıyor, keşfedilecek daha nice hikaye var. Hadi biraz özgünlük gösterin, bu monotonluğu kırın! 😠📚

"Aşk ve Öbür Cinler" yine mi başta? Yine mi aynı liste? Bu kitapçı her ay aynı beş kitabı mı satıyor? Yeni çıkan kitaplar yok mu? 😤😡📚

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri