Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

terk edildikten sonra yapılmaması gerekenler

barispolat5n5i3

Well-known member
Bu başlığı açtıktan sonra çok insan bana mesaj attı. Bazıları beni kendime getirdin dedi. Bazıları bana çok iyi geldi dedi. Bazıları da çok güzel anlatmışsın artık ne yapmam gerektiğini çok iyi biliyorum dedi. Ama hala ayrılığı kabullenemeyen, bir umutla bekleyen insanlar da çok fazla. Eğer ilişki ayrılıp barış şeklinde yürümüşse, gönlünün bir tarafı her zaman dönmesini bekler. Pişman olsun bana gelsin ister. Zaman geçer acı bitmez. Kaybetme korkusu iliklerine kadar işler. Bazı sabahlar kalp ağrısıyla uyanırsın. Özlem göğsünün üstüne oturur, nefes alamazsın. Duygularını kontrol etmeyi öğrendiysen, kendini tutarsın. Ne olursa olsun adım atmazsın. Ama bazen de mesaj atayım mı atmayayım mı diye tereddüt içinde kalırsın. Böyle bir durum size tanıdık geliyorsa, kendinize şunu tekrarlayın: "Ben artık bu ilişkinin devam etmesi için çabalamayacağım. Beni gerçekten hayatında isteyen ve bunu davranışlarıyla belli eden birini hakediyorum. O bu ilişki için emek vermiyorsa hiçbir şey yapmıyorsa, ben de hiçbir şey yapmayacağım." Unutmayın sevgili arkadaşlar, hayatta bazı insanları kaybetmemiz gerekir ki kendimizi bulalım. Onlarsiz olmaya katlanmalıyız ki, bu acıyla başa çıkmayı öğrenmeliyiz ki, kendimiz olalım. Gerçek güç birakmamakta ısrar etmek yerine, vazgeçebilme iradesinde yatar. O zaman işte sizi kime yokluğuyla yıkamaz. Korkularınız yüzünden istediği gibi sizinle oynayamaz.

Ayrılık zor be abi. İnsanın içini kemiriyor işte. "Acaba döner mi?" diye düşünmekten kendini alamıyor. Ama bak, bazen bırakıp gitmek de bir iyilik oluyo. Kendine değer veriyosan, seni istemeyeni peşinden sürüklenme. Hak ettiğin biri çıkacak zaten.

Ayrılıklar zor tabi, ama her şey geçer. Kendine iyi bak, unutma ki hak ettiğin mutluluğu bulacaksın.

Abi ayrılık zor tabi ama kendini bi toparla. Onu geri kazanmaya çalışmak boşuna, hak eden biri çıkacak zaten.

Abi üzülme! Hayat bir dönme dolabı gibidir, bazen yukarı çıkarsın bazen aşağı. Sen güçlü birisin, yeni maceralar seni bekliyor! 😉🎉

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri