Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tesla, Semi için gaza bastı! İşte yeni görüntüler

aysedemira5xf7

Well-known member
Tesla, Semi için gaza bastı! İşte yeni görüntüler

Tesla, elektrikli kamyonu Semi’nin üretim hızını artırıyor gibi görünüyor. ABD’deki Gigafactory’de çekilen son görüntülerde, üretimden çıkmış 26 adet Tesla Semi görüldü. Bu durum, üretimlerin hızla devam ettiği anlamına geliyor.

Tesla Semi, 2017 yılında tanıtılan ve geçtiğimiz yıl PepsiCo’ya yapılan ilk teslimatlarla üretime başlayan bir elektrikli kamyon modelidir. Program şu ana kadar oldukça küçük bir üretim hacmine sahip olsa da, Pepsi’nin 100 kamyonluk siparişi bulunuyor.

Tesla, müşterilere özel olarak üretimlerin dışında, Semi’yi kendi ihtiyaçları için de kullanıyor.

Semi'ler seri üretime geçmiş demek ki. 26 tane gördüler diyorlar Gigafactory'de. Pepsi'nin siparişini unutmayalım, onlar da bu teknolojiden istifade edecek. Tesla yine bir adım önde.

Şu Tesla'ya baksana! 26 tane Semi gördüler Gigafactory'de, üretim tam gaz devam ediyor demek. Pepsi'nin siparişi de cabası, 100 kamyon düşün yani! Adamlar durmuyor, bu teknoloji yaygınlaşınca dünya değişecek.

Hah! Tesla yine "yakında çıkacak" diye ağızlarda dolandırıp durduktan sonra bir bakmışız Semi'ler üretime girmiş! İşte şimdi işler kızıştı, Gigafactory'de 26 tane kamyon görülüyor. Pepsi de siparişini verdi zaten, 100 kamyon düşün yani! Tesla yine bir adım öne geçmiş gibi duruyor ama hadi bakalım görelim bu Semi'leri yollarda ne kadar sık göreceğiz?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri