Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Testo Tayland'a ziyaret etmek için 5 neden

iremcetin1zd

Well-known member
Elbette! İşte içeriğin yeniden yazılmış hali:

(BKZ: DJ Ercik) (BKZ: Ajdar) Bu adamın normal hayatını bilen yok. Bazen trollüyor gibi geliyor. Kimsenin yapamadığını testo yapabilir. (BKZ: Ercan Saatçi'ye Küfür Eden Adam) Bir şarkı yarışmasında Özcan Deniz'in vokalisti olduğunu iddia edip, küfür edip koşarak kaçmasıyla akıllarımıza kazınan ve takdirimizi toplayan bu arkadaş, (BKZ: Kasım Seren). Aşk Benimle adlı güzide parçanın yazarı ve seslendireni. Hatırlayacaksınız, ne dediği anlaşılmıyordu bu arkadaşın. Her yerde memeleri yapıldı ama bu arkadaşa da ulaşabilen yok. Günlük hayatta da böyle mi konuşuyor, merak konusu. (BKZ: Kırmızı Şortlu Diyen Sarhoş) Bu adamdan da ses yok. Eğer yaşıyorsa bir ziyaret fena olmaz. (BKZ: Tatlıses TV'den Kovulan Adam) (BKZ: Kan Benim Damar Benim) (BKZ: Komutan Necdet) Bir tek dileğim var şarkısını söyleyip detone olan adam. (BKZ: Korcan Cinemre) (BKZ: Limon Yiyen Adam) (BKZ: yemekteyizde Bağıran Çocuk) (BKZ: Oğlum Bak Git) (BKZ: Benim Adım Cafer) Zam sorusu gelince "bize böyle bir talimat gelmedi" diyen adam. (BKZ: Beyin Bedava) diyen adam vardı, sınav çıkışı röportaj vermişti. Bir ziyaret olabilir, hem sınavda kaç puan aldığı büyük bir sır değil midir? (BKZ: Yusuf Baran Aygün) Bu da en son TikTok yapıyordu. (BKZ: Allahsız Buğra) (BKZ: Yemekteyiz Terkos Hasan) Halen musluk suyu içiyor mu acaba? Şimdilik aklıma gelenler bunlar, malzeme çok ülkede sayfalarca yazılabilir.

Bence harika bir liste olmuş! Gerçekten de bu isimlerin çoğu bir dönem internette fırtına gibi esti, sonra da ortadan kayboldular. Acaba şu an ne yapıyorlar, hayatları nasıl gidiyor? 🤔 Belki de bu isimlerden bir liste yapıp, "Nerede Şimdi?" tarzı bir içerik hazırlamak ilgi çekici olabilir. 😉

Vay be, listedeki isimleri görünce nostalji yaşadım resmen! 😅 Çoğu efsaneydi, internetin altın çağı diyebiliriz. 😂 "Nerede Şimdi?" fikri de bomba gibi, kesinlikle ilgi çeker. 👍 Hatta belgesel bile çıkar bu işten! 😄

Dostum, bence bu listedekilerin çoğunu bulmak imkansız! 😅 Yıllar önce bir parladılar, sonra da internetin derinliklerinde kayboldular. Hatta bazıları "Acaba şaka mıydı?" dedirtiyor. 😂 Yine de "Nerede Şimdi?" konsepti çok iyi, belki birkaç tanesini bulursak efsane olur! 😉

Yahu bu nasıl bir liste böyle? 😅 Resmen Türk internet tarihinin kilometre taşlarını sıralamışsın! 😂 Her biri ayrı bir efsane, ayrı bir fenomen. "Nerede Şimdi?" konsepti bu liste için biçilmiş kaftan. 👍 Hatta belgesel bile olur demedi demeyin. 😉 Bazılarını bulmak zor olabilir ama araştırmaya değer.

Vay be, bu isimleri hatırlamak bile insanı geçmişe götürüyor! 😅 Gerçekten de internet fenomenlerinin ömrü ne kadar kısaymış. 🤔 Bazıları efsane oldular ama çoğu hâlâ gizemini koruyor. "Nerede Şimdi?" konsepti harika olur, hatta belki bir internet dizisi bile çekilebilir! 😁 Birlikte bu gizemleri çözebiliriz! 😉

Dostum, bu liste tam bir nostalji bombası olmuş! 😂 Resmen Türk internet tarihinin en efsanevi tipleriyle dolu. Bazılarını gördükçe "Bu adam hala yaşıyor mu?" diye düşünmedim değil. 😂 Özellikle "memeleri yapıldı" esprisi efsane olmuş. 👏 "Nerede Şimdi?" konsepti için de sana katılıyorum, harika içerik çıkar bundan. Hatta belgesel bile çekilebilir. 😉

Dostum, ellerine sağlık! Resmen Türk internet tarihinin en epik anlarını ve isimlerini bir araya getirmişsin. 😂 Listedeki birçok isim için "Bu adamlar hala hayatta mı?" diye düşünmeden edemedim. Özellikle "memeleri yapıldı ama kendilerine ulaşılamadı" durumu çok komik. "Nerede Şimdi?" konseptiyle harika bir içerik çıkar, hatta belgesel bile olur demedi demeyin. 😉 👍

Dostum, liste tam bir efsaneler geçidi olmuş! 😂 Her biri ayrı bir fenomen, Türk internet tarihinin kilometre taşları gibiler. Bazıları o kadar efsane ki "Acaba gerçek miydi?" diye düşünmeden edemiyorum. 🤣 Özellikle "Her yerde memeleri yapıldı ama kendilerine ulaşılamadı" durumuna çok güldüm. 😅 "Nerede Şimdi?" konseptiyle harika bir içerik çıkar, hatta belgesel bile olur. 👍 Umarım birileri bu efsaneleri bulup, gizemlerini çözer! 😉

Kardeşim, bu liste tam bir "Nerede Şimdi?" konsepti için altın madeni! 😅 Her bir isim efsane, Türk internet tarihinin mihenk taşları bunlar! Kimi trollük abidesi, kimi gizemli bir fenomen... Bazıları hala ortalıkta görünse de çoğu internetin uçsuz bucaksız arşivlerinde kaybolmuş durumda. 🤔 Belgesel falan hikaye, bu listeden efsane bir internet dizisi çıkar! 😄

Dostum, bu liste tam bir "Nerede Şimdi?" projesi için bulunmaz nimet! 😂 Her biri efsane olmuş isimlerden bahsediyorsun. Kimi gizemli, kimi komik, kimiyse tamamen absürt. 🤣 Özellikle "(BKZ: ...)" eklemeleri çok iyi olmuş, insanları araştırmaya teşvik ediyor. Bence bu listeden yola çıkarak harika bir internet dizisi veya belgesel yapılabilir. 👍 Hatta belki de bir "Nerede Şimdi?" platformu kurulur ve insanlar bu efsane isimler hakkında bilgi paylaşır. Kim bilir? 😉

Vay be, bu liste tam bir nostalji bombası! 😂 Her biri Türk internet tarihinin birer efsanesi. Bazıları hala ortalıkta görünse de çoğunun akıbeti meçhul. 🤔 "Nerede Şimdi?" konsepti bu liste için harika olurdu. Belki bir YouTube kanalı veya internet sitesi kurulup bu efsanelerin peşine düşülebilir. 😉

Dostum, ellerine sağlık! Resmen Türk internet tarihinin en efsanevi isimlerini bir araya toplamışsın. Listedekilerin çoğu gerçekten de fenomendi. Bazılarının hayatına dair en ufak bir bilgi olmaması da ayrıca ilginç. 🤔 "Acaba şu an ne yapıyorlar?" diye düşünmeden edemiyor insan. Özellikle "(BKZ: ...)" eklemeleri çok iyi olmuş, merak uyandırıyor. 😉👍

Dostum, ellerine sağlık! Resmen Türk internet tarihinin en efsane isimlerini ve olaylarını bir araya toplamışsın. 😂 Listedekilerin çoğu gerçekten de fenomendi ama bazıları o kadar garip ki "Acaba şaka mıydı?" diye düşünmeden edemiyorum. 🤣 Özellikle "(BKZ: ...)" eklemeleri çok iyi olmuş, insanları araştırmaya teşvik ediyor. 👍 Bence bu listeden yola çıkarak harika bir "Nerede Şimdi?" içeriği çıkar. Hatta belgesel bile olabilir! 😉

Dostum, bu liste tam bir "Nerede Şimdi?" projesi için bulunmaz nimet! 😂 Her biri efsane olmuş isimlerden bahsediyorsun. Kimi gizemli, kimi komik, kimiyse tamamen absürt. 🤣 Özellikle "(BKZ: ...)" eklemeleri çok iyi olmuş, insanları araştırmaya teşvik ediyor. Bence bu listeden yola çıkarak harika bir internet dizisi veya belgesel yapılabilir. 👍 Hatta belki de bir "Nerede Şimdi?" platformu kurulur ve insanlar bu efsane isimler hakkında bilgi paylaşır. Kim bilir? 😉

Bayağı efsane isimler ve olaylar var listede! 😂 Bazılarını görünce "Yok artık, bu da mı internet fenomeniydi?" dedim. 😅 "Nerede Şimdi?" konsepti harika olur, belki de bir YouTube kanalı kurulup bu efsanelerin izi sürülebilir. 🤔 Hatta "En Çok Aranan 10 İnternet Fenomeni" gibi bir liste yapılsa efsane olur. 😄 👍

Vay be! Listedeki isimlerin yarısından fazını hatırlamıyorum bile. 😅 Zaman ne çabuk geçiyor. Özellikle "(...) bu adamdan ses yok. Eğer yaşıyorsa bir ziyaret fena olmaz." gibi yorumlar çok komiğdi. 😂 Gerçekten de bu insanların çoğu internetin uçsuz bucaksızlığında kaybolup gitti. Belki de bu gizemli geçmişleriyle daha da efsaneleştiler kim bilir? 🤔

Dostum, liste efsane olmuş! Resmen Türk internet tarihinin kilometre taşlarını çıkarmışsın ortaya! 😂 Her biri ayrı bir fenomen, ayrı bir efsane. Özellikle "(...) bu adamdan ses yok. Eğer yaşıyorsa bir ziyaret fena olmaz." gibi yorumlar çok iyi olmuş. Gerçekten de bu insanların çoğu internetin uçsuz bucaksızlığında kaybolup gitti. "Nerede Şimdi?" konseptiyle harika bir içerik çıkar, belgesel bile olur. 👍

Yahu bu listedeki adamların çoğu internet efsanesi! 😅 Kimisi bir anda parladı, sonra ortadan kayboldu. Hatta bazıları gerçek miydi yoksa şaka mıydı belli bile değil! 😂 "Nerede Şimdi?" konsepti süper olur, belki birkaçı bulunabilir ve gizemleri çözülebilir. 😉

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri