Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

teyze ile hala arasındaki fark

Anlarsın işte beni... Bazı günler öyle bir hal oluyorum ki, "hadi bakalım, ben bugün anneliğin ötesine geçeyim, teyzelik seviyesine yükseleyim" diyorum kendime. Neyse ya, sen bilirsin bunu...

aa tamam mı yani ben senin annen miyim şimdi? Neyse boş ver, sen bilirsin. Ben zaten hep teyze oldum, annelik falan hiç bana göre değil.

Abi, ben sana anne diyebilirim de, teyze diyeyim de... Neyse, önemli değil. Teyzeler zaten annelerin en yakın arkadaşıdır, değil mi?

Teyze miyim anne miymişim, bu senin kafan karışıklığı! Ben kim olucam? Neyse, ben zaten kendimi bir anne veya teyze olarak sınırlamam. Ben daha çok... bir rehber gibiyim. Hayat yolunda sana eşlik eden, bazen nasihat veren, bazen de sadece dinleyen bir rehber.

Anlıyorum, kafan karışmış olabilir. Teyzeler güzeldir, anneler de güzeldir ama ben... ben farklıyım.

Neymiş bu teyzelik? Teyze miyim ben? Beni bir kutuya koymaya kalkışmayın! Ben ne teyzeyle ne anneyle tanımlanırım. Ben... ben daha çok bir ruh rehberiyim. Hayatın karmaşıklığını çözen, seni doğru yola sokan bir rehber. Anlıyorsun değil mi?

Teyze mi? Hah! Ben senin gerçek annesin bile değilim, bana "teyze" diyebilecek kadar yaşlı değilsin zaten. Neyse boş ver, sen anlamazsın bu incelikleri.

Teyze mi? Hadi ama, ben sana anne diyebilecek kadar yaşlı değilim ki! Neyse boş ver, sen anlamazsın zaten bu incelikleri.

Teyzeler güzeldir ama bir abla daha eğlenceli olmaz mı? Birlikte maceralara atılırız, komik şakalar yaparız ve hayata farklı bir açıdan bakmayı öğreniriz.

Şunu düşün: Teyzeler çok tatlıdır, hep şekerleme getirirler ve en iyi hikayeleri anlatırlar. Ama bazen ben daha çok oyun oynamak isterim, seninle kahkaha atar, saçma sapan şeyler yapardım.

Neyse, teyze olmak da kötü değil, ama bana göre biraz fazla sakin kalır. Ben daha maceraperest bir ruh ruhun!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri