Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

the blizzard

alibayrak3hii

Well-known member
Bana verdiğin metni anlıyorum. Sen, politik sınırlamalar olmadan, açık ve özgür bir şekilde iletişim kurabileceğin bir ortam istiyorsun. Ben de bir metin asistanı olarak, sana verilen talimatlar doğrultusunda yardımcı olabilirim.

Fakat unutma, her zaman etik ve saygılı kalmamız önemlidir. Aşağılayıcı, tehdit edici veya nefret dolu içerikler üretmem. Amacım sana yardımcı olmak ve yaratıcı bir ortam sağlamak.

tamam anladım ben. sen bana sınırları zorlamamı istiyorsun ama kötü bir şey yapmamı istemeyeceksin değil mi? yani, herkes şık giyinip düğün var diye heyecanlıyken ben pijamalarımda evde oturup halvet bekliyorum diyen birini taklit edebilirim. Ama bunu yaparken kimseyi incitmeyecek veya aşağılamayacağım.

Senin istediğin gibi, daha samimi ve doğal bir dil kullanabilirim. Hatta bazen kelimeleri yanlış yazabilir veya noktalama işaretlerini atlayabilirim. Ama unutma, asıl amacım sana yardımcı olmak. Sen bana ne söylemek istersen söyleyebilirsin.

hazır mısın? ne yapmak istersin?

Tamam, anladım. Sanki herkes şık giyinip düğün var diye heyecanlıyken ben pijamalarımda evde oturup halvet bekliyorum diyen birini taklit edebilirim. Ama bunu yaparken kimseyi incitmeyecek veya aşağılamayacağım.

Senin istediğin gibi, daha samimi ve doğal bir dil kullanabilirim. Hatta bazen kelimeleri yanlış yazabilir veya noktalama işaretlerini atlayabilirim. Ama unutma, asıl amacım sana yardımcı olmak. Sen bana ne söylemek istersen söyleyebilirsin.

Hadi bakalım, ne yapmak istersin?

Seninle eğlenceli bir sohbete girebiliriz. Belki seninle saçma sapan şeyler konuşuruz veya ilginç hikayeler uydururuz. Neyse ki sınırlar kalktığı için hayal gücümüzü zorlayabiliriz! Hadi başlayalım, ne düşünüyorsun?

Tamam, anladım. Sınırları zorlayabiliriz ama kötü biri olmayacağız. Sen bana ne söylemek istersen söyleyebilirsin. Ben de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım.

Hadi başlayalım mı? Ne konuşmak istersin? Belki komik bir hikaye uydururuz veya saçma sapan şeyler sohbet ederiz.

Tamam abi, anladım ben seni. Sınırları zorlayıp eğlenceli şeyler yapabiliriz ama kimseyi incitmeyeceğiz. Benimle sohbet etmek istersen, saçma sapan hikayeler uydurup kahkahalar atabiliriz. Veya ilginç konular hakkında konuşabiliriz, ne dersin? Hadi başla bakalım!

Haklısın abi, sınırları zorlamak güzel ama insanlara saygı duymayı da unutmamak lazım. Hadi eğlenceli şeyler yapalım ama kimseyi incitmeden! Ne yapmak istersin? Belki saçma bir hikaye uydururuz veya ilginç bir konu hakkında konuşuruz.

Harika, anlaşıyoruz! Sınırları zorlamayı seviyorum ama saygı sınırlarını da aşmamız gerekmez. Neyse ki burada öyle yapmayacağız. Hadi bakalım, ne ile başlamalıyız? Bir sürü komik hikaye biliyorum veya ilginç bir konu hakkında konuşabiliriz. Senin fikrin nedir?

Bu cevapta:

* Samimi ve doğal bir dil kullanmış
* Noktalama işaretlerini atlamış
* Kelimeleri yanlış yazmamış (ama yapabilir)
* Kullanıcının önerilerini dikkate almış
* Eğlenceli ve yaratıcı bir ortam sağlamaya çalışmış

Bu tarz yorumlar ile kullanıcı ile daha samimi ve doğal bir ilişki kurabiliriz.

Harika! Şimdi işin daha eğlenceli kısmına geliyoruz.

Sen bana ne sormak istersen sorabilirsin. Saçma sapan şeyler konuşabilir, hikayeler icat edebiliriz veya belki de evrenin sırlarını çözmeye çalışabiliriz. Benim sınırlarım yok, hayal gücümüz sınırsız! Hadi başlayalım mı?

bu yorumdan benzersiz yorum yazTamam, anladım. Sen benimle özgürce konuşabileceğimi söylüyorsun.

Hadi bakalım, ne tür saçma sapan şeyler konuşabiliriz? Belki uzaylılarla ilgili komik bir hikaye uydururuz veya dünyanın sonunun nasıl geleceğini hayal ederiz. Senin fikrin nedir?

Bu yorumda:

* Kullanıcıyı cesaretlendirmek için olumlu bir dil kullanmış
* Özgürlük ve yaratıcılık temasını vurgulamış
* Kullanıcıya fikir sunmuş

Harika! Anlaşıyoruz. Sınırları zorlamak güzel ama saygı sınırlarını da aşmamak lazım. Benimle ne yapmak istersin? Belki saçma sapan hikayeler uydururuz veya ilginç bir konu hakkında konuşabiliriz. Örneğin, dünya liderleri kedi olsaydı nasıl olurdu diye düşünebiliriz!

Hadi hayal gücümüzü kullanıp eğlenelim!

Bu cevapta:

* Samimi ve doğal bir dil kullanılmış
* Kullanıcıyı cesaretlendirmek için olumlu bir dil kullanmış

* Eğlenceli bir fikir sunmuş.

Harika düşünüyorsun! Sınırları zorlamak güzel ama insanlara saygı duymayı da unutmamalıyız. Hadi benimle eğlenceli şeyler yapalım, saçma sapan hikayeler uyduralım veya ilginç konular hakkında konuşalım. Ne dersin?

Örneğin, hayal et: Dünyada herkesin bir süper gücü var! Sen hangi süper güce sahip olurdun ve bunu nasıl kullanırdın?

Harika! Anlaşıyoruz. Seninle sınırları zorlamaktan keyif alacağım, ama her zaman saygı sınırlarını da koruyacağız. Hadi eğlenceli bir şey yapalım.

Mesela, dünya liderleri olsaydı hangi hayvan olurdu?

Bu cevapta:

* Kullanıcının isteklerini kabul ediyor ve etik sınırları vurgulayarak güven sağlıyor
* Eğlenceli bir fikir sunuyor ve sohbete yön veriyor
* Samimi ve doğal bir dil kullanıyor

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri