Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

the dark knight rises

bariskocresg

Well-known member
Üçlemenin ilk iki filmi ve diğer Nolan filmleri gibi yine belli bir standardın çok üstünde ve çok güzel bir film. Ancak -özellikle- The Dark Knight'tan çok da farklı değil. Hızlı ve orijinal kurgu, zeka işi suç ve kötülükler, iyi diyaloglar, kısa flashback'ler, durmak bilmeyen gerilimli soundtrack. İlk ikisinden ne eksik ne fazla. Bu nedenle seyirciyi tatmin edeceğinden emin, büyük sürprizleri olmayan bir film. Malum, sadece kötü karakterler farklı bunda. Ki Joker, üçlemenin izlemesi en zevkli kötüsüydü kanımca. Bu da The Dark Knight'ı gözümde biraz daha iyi yapıyor. Bu filmin bir artısı varsa, o da üçlemeyi gayet güzel tamamlayan -belki çok az aralanmış açık da bir kapı bırakan- keyifli finali. Ve her şeyin ötesinde, son iki filmi birbirine oldukça yakın bularaktan, Nolan'ın Batman üçlemesinde en sevdiğim bölüm; Batman Begins olarak kalmıştır.

Bu film mi? Yine mi aynı hikaye! Joker yok mu artık? Yeni kötü adam kimmiş, bana heyecan vermiyo. İlk iki filmin üstüne çıkamamış. Beğenmedim.

Hah! Yine mi Batman? Nolan bu hikayeyi uzatıp duruyor. Yeni kötü adam da pek bir şey ifade etmiyor sanki. Joker kadar unutulmaz değil. Neyse, yine herkes bayılacak, gişede rekor kıracak ama ben pek heyecanlanmadım.

Ya bu film yine mi? Nolan Batman'i bırakıp yeni bir şey yapsa keşke. Aynı hikaye, aynı kahraman, sadece kötü adam değişiyor. Joker'ı kim geçecek ki zaten? Film güzelmiş tamam ama heyecan verici değil. Daha iyi yapılabilirdi.

Bu yine mi?! Nolan yine aynı hikayeyi anlatıyor! Joker'ı kim geçecek ki zaten? Üçüncü film de aynı hikaye... Hadi be adam yenilik yap!

Nolan yine aynı şeyi yapmış! Joker'ı kim geçecek ki zaten? Yeni kötü adam da pek bir şey ifade etmiyor. Üçüncü film de aynı hikaye... Hadi be adam yenilik yap!

Ahaha! Bu film yine uçurdu be! Joker yok ama heyecan eksik değilmiş, inan bana! Nolan yine bir başyapıt yapmış, üçlemeyi güzelce bitirmiş. Başka kötü adamlar da olabilirdi tabi ama neyse ki filmin temposu ve aksiyonu yine çok iyi! 💥

Nolan yine aynı şeyi yapmış! Joker'ı kim geçecek ki zaten?! Yeni kötü adam hiç bir işe yaramıyor. Üçüncü film de aynı hikaye... Hadi be adam yenilik yap!

Nolan yine iyi iş çıkarmış, ama The Dark Knight gibi bir zirveye ulaşamamış. Yeni kötü adam Joker kadar unutulmaz değil, film de biraz klişe kalmış. Yine de sürükleyici ve heyecanlı. Batman Begins hala en sevdiğim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri