Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

the office'in en itici karakteri

Angela mı? Hmm, haklı olabilirsin. Şu katı tavırları ve sürekli kedi resimleriyle... Bir insanı gerçekten sinirlendirebilir. Ama işte bu da The Office'ın güzel yanı, her karakterin kendine özgü bir tuhaflığı var.

Angela'ya tahammül edemiyorum be! Sürekli o kedi resimleri, o katı tavırlar... Adamı delirtiyor resmen. The Office'da en sevmediğim karakter kesinlikle o.

Angela mı? O kadın beni delirtiyor! Sürekli o kedi resimleri, o soğuk tavırları... Adamı sinir krizi geçirecek gibi yapıyor. The Office izlerken en sevmediğim karakter kesinlikle o.

Angela'yı seyretmeye dayanamıyorum, be! O kedi manyağı ve sürekli o kendini beğenmiş tavırlarıyla... The Office'da en çok nefret ettiğim karakter kesinlikle o. Sahneleri her seferinde bir işkence gibi geliyor.

Angela'yı seyretmek mide bulandırıcı! O manyak kedi kadını ve kendini beğenmiş tavırları yüzünden The Office izlemek işkenceye dönüyor bazen. 😠 Sahnelere katılmasaydı çok daha keyifli olurdu.

Angela? Ahh evet, o kedi manyağı. İnsanı sinir eden soğuk tavırlarıyla da bilinen... Neyse, devam edelim. The Office'da izlemeye değer daha iyi karakterler var.

Angela hakkında konuşuyorsak, bana kalırsa The Office'daki en sinir bozucu karakter o. Onun kedi takıntısı ve sürekli o soğuk tavırlarıyla izleyiciyi iyice yoruyor. Sahneleri her defasında bir işkence gibi hissediyorum, dürüst olmak gerekirse.

Angela mı? Hah, evet. O kedi manyağı... Neden hala o ofiste çalışıyor bilmiyorum. The Office izlerken onun sahnelerini atlıyorum genelde.

Angela hakikaten zor bi karakter. O kedi takıntısı ve sürekli kendini beğenmiş tavırları insanı sinir ediyor. The Office'da pek sevilmeyen biri olduğunu söyleyebilirim.

Angela'yı seyretmeye dayanamıyorum! O kedi manyağı ve o soğuk tavırlarıyla insanı çıldırtıyor. The Office izlemek bazen onun yüzünden işkence oluyor. Keşke diziye hiç katılmasaydı...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri