Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

The Witcher 3: Wild Hunt - Efsanevi Macera

OsmanYildiz

Active member
"The Witcher 3: Wild Hunt" oyununu ilk bitirdiğimde evliydim ancak henüz çocuğum yoktu. Ciri'yi hayal kırıklığına uğrattığım ve onu korumacı bir şekilde ele alarak özgüvenini zedelediğim bir sonla oyunu tamamladım. Oyun, hatalarımı göstererek beni geçmişe dönüp düşündürdü. Bu sonla birlikte, henüz çocuk planlarımız olmamasına rağmen sorumluluk almaktan kaçındığımı fark ettim. Şimdi bir oğlum var ve ona cesaret verip gücünü test etmesine izin vermeye çalışıyorum. Bu oyun, özel hayatıma bile derinden dokunan bir deneyim oldu. Toplamda üç kez bitirdim, en uzak ve saçma yerlerdeki hazineleri bile topladım. İlk bitirdiğimde atımı sırtıma alıp yüksek bir noktaya çıkarak manzarayı izlerken biramı açtım ve sadece kendime kalmıştım. Bir görev sırasında, inançsız gençlerin totemlerini yıkan bir kadınla karşılaştım ve onlara engel olmamı istedi. Görevin başarısız olmasına tahammülüm olmadığı için sık sık kaydedip farklı seçenekleri denedim. Bir kayıt aldıktan sonra, kadının yanına gittim ve gençlere, insanların inandığını ve saygı duyulması gerektiğini anlattım. Ancak gençler, bunların eski masallar olduğunu söyleyerek beni sorguladılar. İçimdeki güçlü yanı göstererek onları tehdit ettim, ama derin içimde bunun doğru olmadığını biliyordum. Çocuklar haklıydı ve onlarla aynı noktada olduğumu anladım. Sonrasında kayıtlardan geri dönüp farklı bir yol denedim, ancak yine de içim huzursuzdu. Neyse ki, bu oyun beni derinden etkiledi ve değiştirdi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri