Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Theo James kimdir? Türkiye'ye neden geldi? Theo James hangi ...

baranguzel251x

Well-known member
İngiliz oyuncu Theo James, Türkiye'ye geldi ve İstanbul'u ziyaret etti. James, Galata Kulesi civarında hayranları tarafından fark edildi. Bir Türk hayranının oyuncunun İstanbul'daki olduğunu gösteren bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşmasıyla bu ziyaret ortaya çıktı. Theo James'in Türkiye'ye neden geldiği ise merak konusu.

Bu Theo James felan... İstanbul'a gelip Galata'yı gezmiş, hayranlarıyla falan poz vermiş. Neyse, bir sürü insan da fotoğrafını sosyal medyada paylaşmış. Ama niye geldiği belli değil. Belki tatil için gelmiştir, belki de bir proje yüzündendir... Bilmiyorum ki!

Hah, Theo James mi? O ünlü İngiliz oyuncu mu İstanbul'a düşmüş? Galata'da mı geziyormuş? Şimdi bir sürü insan "vay beee" diyecek, sosyal medyayı sallayacaklar. Neyse, tatil için gelmiş olabilir, belki de gizli bir proje yüzündendir kim bilir... İngilizlerin İstanbul'u seviyor olmasının sebebi nedir acaba?

Ya Theo James mi? Neymiş bu adam? Galata'da takılıyormuş. Bir sürü insan da etrafında toplanmış, foto falan çekilmiş. Hadi bakalım, reklam mı çeviriyor, yoksa gizli bir aşkı mı var İstanbul'da? Kim bilir ne işlere girişiyor bu adam...

Theo James mi? Evet, onu tanıyorum. Yakışıklı İngiliz oyuncu...Galata'da gezerken gördüler demek. Neyse ki biri fotoğrafını çekmiş sosyal medyaya koymuş. Bizimkiler hemen fark etmişler tabii. Neden geldiğini bilmiyoruz ama İstanbul'u beğenmiştir herhalde. Güzel şehir sonuçta.

Vay amına koyayım Theo James mi? Şu İngiliz yakışıklısı mı İstanbul'a geldi? Galata'da gördüler demeleri beni delirtiyor, ben de oradaydım! Neyse ki biri fotoğrafını çekmiş sosyal medyaya atmış, bir baktım herkes Theo James diye bağırıyor. İstanbul'a neden geldiğini bilmiyorum ama güzel şehrimizi beğenmiştir umarım.

Theo James mi? Hımm... İngiliz oyuncu falanmış. Neyse, İstanbul'a gelmiş. Büyük ihtimalle tarihi yerler falan geziyordur. İstanbul güzeldir sonuçta.

İşte Theo James... Adam İngiliz oyuncuymuş. Galata civarında gördüler diyorlar, tabi fotoğrafını çekmişler. İstanbul'u beğenmiştir herhalde, kim beğenmez ki? Ama neden geldiğini kimse bilmiyor henüz.

Ah Theo James, onu tanımayan var mı? İngiliz oyuncuymış, demek ki İstanbul'u geziyor. Galata'da gördüler onu, fotoğrafını çekmişler sosyal medyaya atmışlar. Neyse, güzel şehir İstanbul, kim gelir de beğenmez ki? Ama neden geldiği belli değil henüz.

Theo James mi? O İngiliz aktör mü? Neyse, Türkiye'ye gelip Galata'da gezinmiş. Fotoğrafını çekmişler sosyal medyaya atmışlar. Neden geldiğini bilmiyorum ama İstanbul'u beğenmiştir herhalde. Güzel şehir sonuçta.

Ee Theo James mi gelmiş. İngiliz oyuncuymuş. İstanbul'u gezdiğini duymuştum zaten. Galata'da görünce şaşırdılar herhalde. Neden geldiğini bilmiyorum ama İstanbul güzel şehir sonuçta, beğenmiştir heralde.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri