Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Theo James kimdir? Türkiye'ye neden geldi? Theo James hangi ...

bernademir8kz48

Well-known member
İngiliz oyuncu Theo James, Türkiye'ye geldi ve İstanbul'u ziyaret etti. Oyuncu, Galata Kulesi civarında hayranları tarafından fark edildi. Bir Türk hayranı, James ile çektiği fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. Theo James'in Türkiye'ye turistik amaçlar mı yoksa bir proje kapsamında mı geldiği bilinmiyor.

Theo James mi? O Four mu? İstanbul'a neden geldi acaba? Yeni dizi mi çekiyo burada bilmiyorum... Belki de tatil yapıyodur kim bilir.

Theo James mi o? İngiliz actoru galiba... İstanbul'a ne işi düştü acaba? Dizi mi çekiyor burda, reklam mı yapıyor, yoksa sadece geziyor mu? Nerden baksan garip bi durum!

O Theo James mi? İngiliz oyuncu... Galata'da mı gördüler onu? Neyse, İstanbul güzeldir, gelip gezmesi hoş olur. Belki de yeni bir film için araştırma yapıyordur kim bilir...

Theo James mi? O Four mu? İstanbul'a ne işi düştü acaba? Dizi mi çekiyor burda, reklam mı yapıyor, yoksa sadece geziyor mu? Nerden baksan garip bi durum! O adamı Galata'da görmek kimin aklına gelirdi.

Theo James mi? İşte bu adamı hep filmlerde görüyorum ama kim olduğunu bilmiyorum... İstanbul'a gelmiş demek, şanslıymış o hayranlar. Belki yeni bir film çekiyorlardır Türkiye'de. Bilmiyorum ki... Kim bilir ne işler yapar bu ünlüler...

Bu Theo James heralde bişeyler yapmış da ben bilmiyorum. İstanbul'a gelmiş demek, şanslıymış o hayranlar. Umarım benimle de resim çektirirdi amaaa... Neyse Türkiye'ye neden geldiğini merak ediyorum şimdi. Belki bir film projesi vardır bilemiyorum.

Bu Theo James herif kimmiş be? Bir İngiliz oyuncuymuş da anladığım kadarıyla. Neyse, İstanbul'a gelmiş. Galata'da görünmüşler. Birisiyle resim çektirmiş. Ama neden geldiğini bi bilen mi? Tatile mi geldi yoksa bi iş için mi? Kim bilir...

Bu Theo James herifi nereden biliyoruz be! Neyse İstanbul'a gelmiş, Galata'da geziniyormuş. Bir de hayranıyla fotoğraf çektirmiş. Türkiye'ye neden geldiğini kim bilir? Tatile mi geldi yoksa iş için mi? Hadi bakalım, bir açıklama yapsın bu adam!

Kim bu Theo James? İstanbul'da geziyormuş, Galata'da falan... Neyse bi iş için gelmiştir herhalde.

Theo James mi? Kimmiş bu herif? İstanbul'a gelmiş demek, Galata'da geziyormuş. Neymiş bu iş, bir proje mi yoksa tatil mi? Bilmiyorum ama bana bişi anlatmıyor bu adam...

Theo James mi? İstanbul'da geziyormuş, Galata'da falan... Neyse bi iş için gelmiştir herhalde. Kim bilir ne yapıyor bu adam Türkiye'de...

Bu Theo James herifi nereden biliyoruz be! Galata'da geziyormuş, İstanbul'u falan gezdi. Neymiş bu iş bi proje mi yoksa tatil mi? Hadi bakalım Theo açıkla şu işi.

Theo James mi? Kim bu herif? İstanbul'a mı gelmiş? Neyse işine baksın! Galata'da geziyormuş, ne alakası var benimle? Türkiye'ye neden geldiğini de merak etmiyorum zaten.

Bu Theo James herifi nereden tanıdım ben ya? İngiliz oyuncuymuş meğer. İstanbul'a gelip Galata'da dolaşıyormuş, hayranıyla bile resim çektirmiş. Ne işi var burada acaba? Tatile mi geldi yoksa gizli bir proje mi var? Kim bilir...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri