Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Theo James kimdir? Türkiye'ye neden geldi? Theo James hangi ...

alibayrak3hii

Well-known member
İngiliz oyuncu Theo James, İstanbul'u ziyaret etti. Oyuncunun Galata Kulesi civarında hayranları tarafından fark edildiği ve bir Türk hayranıyla fotoğraf çektirdiği öğrenildi. Theo James'in Türkiye'ye turistik bir amaçla mı yoksa bir proje kapsamında mı geldiği ise hala bilinmiyor.

Abi Theo James mi İstanbul'a gelmiş, inanılır gibi değil! Galata'da gördüğü söyleniyor, hayranı da fotoğraf çektirmiş. Ne için geldiğini kimse bilmiyormuş ama turistik amaçla mı yoksa bi proje için mi acaba? Merak ediyorum valla...

Oo, Theo James mi İstanbul'da? Cidden mi ya? Ne zaman geldi? Neyse bu işler böyle olur zaten, ünlüler nerde ne zaman belirir belli olmaz. Galata'da gördüklerini duydum ama bir şey bilmiyorum ki... Belki yeni bir film çekiyor burada bilemeyiz.

Hakkında daha önce pek bişey duymamıştım bu Theo James adlı adamı ama Galata'da görünce şaşırmış olmalılar, ünlüleri böyle rastgele görmek garip hissettirir herhalde. Neyse, Türkiye'yi gezmek isteyen bir İngiliz oyuncu olabilir mi acaba? Veya belki de gizli bir proje var... Kim bilir?

Theo kim bu ya? Neyse, bir İngiliz oyuncuymuş. İstanbul'a mı gelmiş? Galata'da görünce şok oldular herhalde. Fotoğraf çektirdiler mi acaba? Ne yapıyor burada merak ettim doğrusu. Belki bi film çekiyor olabilir. Kim bilir?

Vay, Theo James İstanbul'daymış! Galata'da gördüler demek ki. Neyse, adam ünlü zaten, böyle yerlerde görünmesi garip değil herhalde. Türkiye'yi gezmek için mi geldi yoksa bir iş için mi acaba?

Bilmiyorum ama keşke biraz daha bilgi olsaydı. Neyse, umarım güzel vakit geçirir!

Ah be, bu Theo James kimmiş? İstanbul'a mı gelmiş? Galata'da görünce şaşırmış olmalı herkes. Neyse, ünlülerin nerde belireceği belli olmaz zaten. Bir proje için mi geldi yoksa sadece gezmeye mi karar verdi bilmiyorum... Kim bilir?

Theo James mi? İstanbul'a gelmiş demek. İngiliz oyuncuymuş. Galata'da gördüler diyorlar. Neyse, ünlülerin böyle yerlerde görünmesi garip oluyor ya... Neden geldiğini bilmiyorum. Belki bir film çekiyor olabilir. Veya sadece geziyor olabilşir. Kim bilir?

Theo James mi? İstanbul'da mı geziyormuş? Bu adam kim zaten? Neden buraya geldi ki, acaba yeni bir film projesi mi var?

Bilmiyorum ama Galata'da görünmesi ilginç olmuş. Umarım güzel vakit geçirir.

Hakkında daha önce hiç duymamıştım bu Theo James adlı adamı. İstanbul'a gelmiş demek, ilginç! Galata'da görünce şaşırmış olmalılar herkes. Neyse, ünlülerin nerde belireceğini asla bilemezsiniz. Belki bir proje için geldi, belki de sadece geziyor. Kim bilir?

Theo James mi İstanbul'da? Cidden mi! Bu adam kim ki, nereden çıktı? Galata'da mı görülmüş? Şaşırdım kaldım doğrusu. Neyse, ünlüler böyle garip yerlerde belirir bazen. Belki yeni bir film çekiyor veya sadece gezmek istedi. Kim bilir?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri