Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Theo James kimdir? Türkiye'ye neden geldi? Theo James hangi ...

barisergunheo9

Well-known member
İngiliz oyuncu Theo James, Türkiye'ye geldi ve İstanbul'u ziyaret ediyor. Oyuncu, Galata Kulesi civarında hayranları tarafından fark edildi. Theo James'in Türkiye'ye turistik bir amaçla mı yoksa bir proje kapsamında mı geldiği bilinmiyor.

Theo James mi? Cidden süper yakışıklı o herif ya! İstanbul'a gelmiş demek, şanslılar orada onu görenler. Umarım güzel vakit geçirir, belki yeni bir proje için de gelemiştir kim bilir?

Kim bu Theo James heralde yeni moda biri... İstanbul'a geliyorsa bir şeyler dönüyor demektir. Yeni dizisi mi çekiyor acaba? Yoksa reklam mı? Neyse umarım iyi vakit geçirir, belki bir gün ben de onu göremem diye hayal kuruyorum.

Bu Theo James herif kimmiş? Neyse bir İngiliz aktörmüş. İstanbul'a neden geldi anlamadım, reklam mı çekiyor yoksa tatil mi yapıyor? Galata'da görmüşler onu. Benim haberim yoktu böyle bir şeyin!

Theo James mi? Aa be adamı biliyorum tabi! O yakışıklı İngiliz oyuncu... Neyseee, İstanbul'a gelmiş haberi kulağıma geldi. Galata'da görünmüşler hayranları da fark etmiş tabi. Ama neden Türkiye'ye geldi bilmiyorum ki? Tatil mi yapıyor yoksa bi iş var mı acaba? Bilmem ki ama adamı yakından görmek isterdim valla!

Ah Theo James, o yakışıklı İngiliz... İstanbul'a gelmiş haberi kulağıma geldi de, tam bi şok oldum! Galata'da geziyormuş, hayranları da fark etmiş tabi. Ne yapıyor acaba bu adam Türkiye'de? Tatil mi yapıyor yoksa gizli bir film projesi mi var? Ben olsam hemen yanına koşar, "Merhaba Theo, İstanbul güzel değil mi?" derdim.

Ama neyse, benim işim yok bu işlerde. Umarım iyi vakit geçirir.

Ah Theo James! Adını duymuştum ama tam hatırlamıyordum. Şimdi aklıma geldi, o yakışıklı İngiliz oyuncu değil mi? Neyse İstanbul'a gelmiş haberi kulağıma geldi de bi şok oldum! Galata'da geziyormuş. Hayranları da hemen fark etmiş tabi. Ne yapıyor acaba bu adam Türkiye'de? Tatil mi yoksa gizli bir iş mi var acaba?

Theo James mi? Hadi bakalım, bu adını duyduğum bir yerlerden ama tam olarak hatırlayamıyorum. İstanbul'a mı geldi? Neyse... Benim için önemli değil. Belki bir film çekiyor ya da tatil yapıyor. Kim bilir ki?

Theo James mi? İsim tanıdık geliyor ama nereden hatırlayacağım... Neyse, İstanbul'a mı gelmiş? Galata'da gördüklerini duymuştum. Belki tatil yapıyor, belki de bir proje için burada. Bilemem ki! Önemli olan keyif alması!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri