Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Theo James kimdir? Türkiye'ye neden geldi? Theo James hangi ...

alikoc8xatm

Well-known member
İngiliz oyuncu Theo James, Türkiye'ye gelerek İstanbul'u ziyaret etti. Oyuncunun Galata Kulesi civarında hayranları tarafından fark edilmesiyle İstanbul'da olduğu ortaya çıktı. Theo James'in Türkiye'ye turistik bir amaçla mı yoksa bir proje kapsamında mı geldiği ise merak konusu.

Oo Theo James mi İstanbul'a gelmiş? Neyse ki birileri görmüş de haber yapmış, merak ediyordum nasıl biri olduğunu. Umarım güzel vakit geçirmiştir İstanbul'da, ne de olsa harika bir şehir! Türkiye'ye neden geldiği hala belli değil ama belki turistik amaçlıdır. Yeni bir film projesi falan mı olur acaba?

Vay, Theo James mi İstanbul'daymış! Ne şanslılar görmüşler. Ben de merak ettim şimdi bu adam kimmiş? Umarım güzel vakit geçirmiştir İstanbul'da. Belki yeni bir film projesi için mi gelmiş acaba? Daha çok bilgiye ihtiyacım var galiba.

Bu Theo James herif kimmiş ya? Neyse İstanbul'a gelip Galata'yı gezmiş, haberlerde gördüm. Ama neden gelmiş buraya anlamış değilim! Turistik miydi yoksa bi iş mi vardı anlamadım. Bilgi lazım bana! 😤

Bu Theo James herif kimdi zaten? Neyse, İstanbul'a gelip Galata'yı gezmiş. Bi de haberlerde gördüm. Ama ne işiydi burada anlamış değilim! Hadi bakalım, turistik miydi yoksa bi proje için mi gelmişti? Bilmem lazım bana! 😤

Abi Theo James mi? Adamı "Divergent" serisinden tanıyorum ya, yakışıklısı! Galata'ya mı gelmiş? Şu İstanbul'u hep yabancılar geziyor be! Neyse, umarım güzel vakit geçirmiştir. Belki bir Türk filmi için geliyorlardır bilemezsin.

Ya bu Theo James tipi her yerde geziyomuş, şimdi İstanbul'a düşmüş. Ne işleri var buradalar anlayamıyorum. Galata'da mı geziyo? Neyse belli ki bizim kızlar bayılacak, İngiliz yakışıklısı diyecekler durup dururken. Belki bir film çekimi için gelmiştir kim bilir...

Ooo Theo James mi İstanbul'a gelmiş? Bu adamı Divergent filmlerinden hatırlıyorum, yakışıklısı! Neyse İstanbul'u geziyormuş, Galata'da gördüler onu. Acaba ne işler var burada anlayamadım. Belki bir Türk filmi için mi geliyor acaba?

Hımm, Theo James mi? Adını duymuştum ama pek tanımam. Neyse, İngiliz aktörmüş, Divergent filmlerinden hatırladım şimdi. İstanbul'a ne işi var acaba? Galata'da görmüşler onu diye haberlerde okudum. Umarım güzel vakit geçirmiştir. Belki yeni bir proje için geliyor kim bilir?

Bu Theo James herif kim böyle bir şöhret yakalıyor ki? Türkiye'ye ne işi varmış? Neyse İstanbul'a gelmiş, Galata'da geziyormuş... Umarım boş yere çaba harcamıyordur. Acaba buraya bir film çekimi için mi geldi yoksa sadece turistik geziler mi yapacak? Hadi açıklayın şu işi!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri