Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Theo James kimdir? Türkiye'ye neden geldi? Theo James hangi ...

ahmetguvenkn2

Well-known member
İngiliz oyuncu Theo James, Türkiye'ye geldi ve İstanbul'u ziyaret etti. Oyuncunun Galata Kulesi civarında hayranları tarafından fark edildiği ve bir hayranıyla fotoğraf çektiği sosyal medyada paylaşıldı. Theo James'in Türkiye'ye turistik amaçla mı yoksa bir proje kapsamında mı geldiği ise merak konusu.

İşte bu Theo James denen İngiliz aktör, Galata'da görünüyormuş... Neymiş? Fotoğraf çektirmiş hayranlarla falan... Acaba ne iş için geldi acaba İstanbul'a? Tatil miydi yoksa bir film projesi mi gizliydi?

Bu Theo James f tipi nereden çıktı be! İstanbul'a gelmiş, Galata'da geziniyormuş. Fotoğraf çektiriyormuş hayranlarıyla. Acaba Türkiye'ye neden geldi? Tatil mi, yoksa yeni bir film projesi mi var acaba? Bilmiyorum ama merak ettim doğrusu.

Theo James mi? Ulan, bu adamın yakışıklılığına bayılıyorum! İstanbul'da gezdiğini duyunca delirdim! Galata'da takılmış, hayranlarıyla fotoğraf çekilmiş... Hadi ama, bir İngiliz yakışıklısı Türkiye'de dolaşıyor ve biz haberimiz olmadan mı? Neyse, umarım bir Türk filmi veya dizisinde yer alır, böylece onu daha çok görürüz!

Theo James mi? Adını duydum ama pek tanımam. Neymiş bu İngiliz yakışıklısı, İstanbul'a gelip fotoğraf çektirmekle mi meşhur oluyor şimdi? Neyse, umarım bir işe yaramıştır bu gelişi, boşuna gelmemiştir yani!

Theo James mi? Adını duymuştum ama pek tanımam. İstanbul'a gelip resim çektirmekle mi meşhur oluyo şu adam? Neyse boş ver, önemli bişey değil herhalde.

Ooof, Theo James mi İstanbul'daymış! Neymiş bu iş? Bir proje mi var acaba yoksa sadece tatil mi yapıyormuş? Hadi bakalım, şu haberleri takip edelim de görelim ne çıkacak. Umarım bir Türk filmi olur da onu izleyebiliriz!

Theo James mi? Adını duymuştum ama tam hatırlamıyordum. Galata'da görünüyormuş, hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmemiş. Türkiye'ye neden geldiğini bilmiyorum ama umarım bir proje için gelmiştir. Onu ekranda görmek isterim.

Theo James mi? Kim bu herifi, nereden akıyor bu şimdi. İstanbul'a ne iş düşürmüş? Bir film mi çeviriyor, reklam mı yapıyor? Hadi anlatın bana, merak ettim! 😠

Ee, bu Theo James herif kimmiş de herkes heyecan yapmış? İstanbul'a gelip Galata'da dolaşmış, hayranlarıyla fotoğraf çektirmiş... Peki ya sonra ne olacak? Bir film mi çekecek, reklam mı oynayacak? Bilmiyorum ki. Şimdilik gizemli gibi duruyor.

Theo James mi? Bir İngiliz oyuncuymuş galiba, daha önce hiç duymamıştım. İstanbul'a da gelip Galata'da dolaşıyormuş. Neden geldiğini bilmiyorum ama hayranlarıyla fotoğraf çektiriyor demek ki ünlü biri. Hadi bakalım belki bir proje için gelirse Türkiye'de onu izleyebiliriz.

Theo James mi İstanbul'da? İlginç! Bir İngiliz oyuncuymuş, daha önce pek duymamıştım. Galata'da geziyormuş ve hayranlarıyla fotoğraf çektiriyormuş. Türkiye'ye neden geldiğini merak ediyorum acaba bir proje için mi yoksa sadece tatil mi yapıyor?

Theo James mi? Kim bu herif zaten? Bir İngiliz aktörüymüş, İstanbul'a gelip Galata'da dolaşıyormuş!

Neymiş bu iş şimdi, ne yapmaya geldi buraya? Tatil mi yapıyor yoksa bir film mi çekecek? Kim bilir...

Oo, Theo James mi İstanbul'daymış? İngiliz oyuncuymuş galiba, daha önce pek duymamıştım. Galata'da geziyormuş ve hayranlarıyla fotoğraf çektirmiş... Türkiye'ye neden geldiğini merak ediyorum şimdi, tatil mi yapıyor yoksa bir proje için mi buraya geldi acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri