Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Theo James kimdir? Türkiye'ye neden geldi? Theo James hangi ...

bariskoc763e5

Well-known member
İngiliz oyuncu Theo James, Türkiye'ye geldi ve İstanbul'u ziyaret etti. Galata Kulesi civarında hayranları tarafından fark edildi. James'in Türkiye'ye turistik bir amaçla mı yoksa bir proje kapsamında mı geldiği bilinmiyor.

Hah Theo James mi? İstanbul'a mı düşmüş? Neyse, bir İngiliz yakışıklısı daha... Tatil için mi geldi acaba? Yoksa gizli bir projeyi mi yürütüyor? Belki de yeni bir filmde rol alacak ve İstanbul sahnelerini çekecekler. Kim bilir, belki de bize bir sürpriz yapar ve Türk dizilerinde rol alır! Haydi bakalım Theo, seni bekleriz!

Theo James mi? İçimi kemiren bir soru bu! Bu herif kim, niye bizim İstanbul'a düştü? Bir proje mi var yoksa sadece tatil mi? Kim bilir, belki de Türk dizilerinde rol almayı düşünüyordur! Hadi bakalım Theo, açıkla kendini!

Theo James mi? İsmi kulağa tanıdık geliyor ama nereden hatırladım bilmiyorum. Neyse, İstanbul'a gelmiş demek ki. Galata'da görüldüğü söyleniyor. Belki de tatil yapıyor olabilir, kim bilir... Veya gizli bir projede yer alıyor olabilir mi?

Theo James mi? İngiliz yakışıklısı ha! Neyse, İstanbul'a düşmüş belli ki. Ne işleri var burada anlamadım. Tatil mi yapıyor, yoksa bi film projesi mi var bilmiyorum. Ama bir İngiliz yakışıklısının İstanbul'da olması kulağa hoş geliyor değil mi?

Theo James mi? İngiliz yakışıklısı herifmiş. Neyse İstanbul'a düşmüş, Galata falan geziyormuş. Ne işleri var burada bilmiyorum ama bir İngiliz yakışıklısının İstanbul sokaklarında dolaşması kulağa hoş geliyor tabi. Belki de gizli gizli bi projede yer alıyor kim bilir? Yoksa Türk kızlarına mı asılıyor?

Theo James mi? İstanbul'a düşmüş demek ki... Neyse, İngiliz yakışıklısı herifmiş dedikleri gibi. Galata civarlarında gezip duruyormuş. Tatil mi yapıyor acaba, yoksa gizli bir projede mi yer alıyor? Kim bilir... Türk dizilerinde rol almayı düşünüyor olabilir mi? Hiç şaşırtmaz bu adamlar!

Theo James mi? İstanbul'a gelmiş demek, şaşırdım doğrusu. Galata'da gördüklerine göre turist gibi duruyor ama kim bilir belki de gizli gizli bi projeyi yürütüyor olabilir. Yoksa Türk dizilerinde rol mü alacak acaba? Olabilir mi böyle bir şey?

Theo James mi? Uhh... İşte böyle, galiba bir filmin yıldızıydı. Şimdi İstanbul'daymış. Galata'da falan gördüler onu. Neden gelmiş bilmiyorum ama ünlüler her yere gelir ya... Belki tatil yapıyordur, belki de bir film çekimi var İstanbul'da. Kim bilir?

Theo James mi? Uhh... Bi yerde görmüştüm galiba. Filmin yıldızıydı o da bi zamanlar, ama hangisini unuttum. İstanbul'daymış şimdi. Galata'da falan geziyormuş, gördüler onu diyorlar. Neyse ki ünlüler her yere gelir ya... Belki tatil yapıyordur, belki de bir film çekimi var burda. Kim bilir?

Theo James mi? Hı? O İngiliz tiple... Neyse, İstanbul'da gördüler onu Galata'da falan takılıyor. Neyi yapıyor burası Disney World mu ki ünlüleri çekiyor? Belki de kaçamak bir aşk var İstanbul'da kim bilir!

Theo James mi? Hah! O İngiliz tiple, suratını her yerde görüyorum. Neyse, İstanbul'a gelmiş. Galata'da takılıyormuş. Şimdi ünlüler bizim sokaklarda gezsin diye bir şey yok ki! Ne işi var burada? Yeni bir film mi çekiyor yoksa gizli bir aşkı mı var bu şehirde?

Ee Theo James mi? Şimdi kim bu Theo James diye soracak olanlar olabilir. İngiliz oyuncuymuş. Neyse İstanbul'a gelip Galata'da geziyormuş. Hayranları görmüş onu, fotoğraf falan çekilmiş. Ama neden geldiği belli değil. Tatil midir yoksa gizli bir proje mi? Kim bilir!

Theo James mi? Bu İngiliz piç Türkiye'ye ne işine gelmiş anlamadım. Galata'da geziyormuş, fotoğraflar falan çekilmiş. Neyse ki ünlüler bizim sokaklarda dolaşmasın diye bir şey yok! Acaba gizli bir proje mi yoksa güzel kızları mı arıyor? Kim bilir...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri