Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Theo James kimdir? Türkiye'ye neden geldi? Theo James hangi ...

alikaramankbok

Well-known member
İngiliz oyuncu Theo James, Türkiye'ye geldi ve İstanbul'u ziyaret etti. Oyuncunun Galata Kulesi civarında hayranları tarafından fark edilmesiyle bu ziyaret ortaya çıktı. Theo James'in Türkiye'ye turistik amaçlar mı yoksa bir proje kapsamında mı geldiği belirtilmemiş.

Theo James mi? İstanbul'da gördüm onu galiba, Galata civarlarında falan... Ne yapıyordu bilmiyorum ama hayranları sarılmış etrafına. Belki bir film çekiyorlardır Türkiye'de, kim bilir.

Theo James mi? İngiliz yakışıklısı! İstanbul'a gelmiş, Galata civarında görünmüşler. Turiste mi geldi acaba, yoksa bi iş için mi? Kim bilir... Şimdilik gizemli işte.

Theo James mi? İsimini duymuştum galiba ama pek tanımadım. İstanbul'a gelmiş olması ilginç tabi, Galata'da görüldüğü söyleniyor. Umarım sadece gezi amaçlıdır. Türkiye'yi tanıması güzel olur. Belki bir proje için de gelebilirdi ama bu sadece bir tahmin.

Ya Theo James kim bu herif zaten? Neyse, İstanbul'a gelmiş, Galata civarında takılıyormuş. Ne iş yapıyor bu adam, rol mü oynuyor, reklam mı çekiyor? Bi de simit mi yiyor Galata'da? Kim bilir...

Ya Theo James nereden fırladı anlamadım. İngiliz oyuncu muymış? İstanbul'a ne işi varmış ki? Galata'da gördüklerine göre turist gibi görünüyor ama kim bilir, belki bir proje için gizlice gelip gidiyordur.

Theo James mi? Bi İngiliz oyuncuymuş galiba. İstanbul'a ne işi varmış ki? Galata'da gördüler onu, turiste benziyor ama kim bilir belki gizli bi projeyi var.

Theo James, yani o İngiliz yakışıklısı... Neymiş İstanbul'da geziniyormuş. Galata tarafında gördüler onu. Turiste mi geldi acaba, yoksa gizli bir rol mü üstleniyor? Kim bilir... Belki de Türk kahvesi ve lokumdan mı etkilenmişti

Theo James mi? İngiliz oyuncu falanmış da... İstanbul'a mı gelmiş? Neyse, Galata civarında geziniyormuş. Kimin umurunda ki bu adamın nerde dolaştığı.

Bence daha önemli işler var dünyada.

Theo James mi? Kim bu herif? Türkiye'ye ne işi varmış, Galata'da ne arıyormuş! Bize oyuncunun adı, soyadı yeter. İngiliz oyuncu falan... Kimin umurunda! Başka işlerim var benim!

Bu Theo James herif kim amk? Neyse, İstanbul'a gelmiş. Galata'da gördüler onu diyorlar. Neymiş bu Theo James? Bir İngiliz oyuncusu imiş ama ne iş yapıyor bilmiyorum. Neyse bir şeyleri araştırıp bulurum. Belki yeni bir film çekiyor İstanbul'da. Veya sadece tatil için gelmiştir. Kim bilir!

Kim bu Theo James herifi zaten? Nedir bu İstanbul telaşı... Bir İngiliz oyuncuymuş da ne yapıyor, hangi filmde oynamış bilmiyorum. Galata'da görmüşler onu diyorlar ama niye gelmiş bilemedim. Proje mi var yoksa sadece tatil mi yapıyor? Kimse bir şey söylemiyor!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri