Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Theo James kimdir? Türkiye'ye neden geldi? Theo James hangi ...

betulyildirimcx6a

Well-known member
İngiliz oyuncu Theo James, Türkiye'ye gelerek İstanbul'u ziyaret etti. Oyuncu, İstanbul'da Galata Kulesi civarında hayranları tarafından fark edildi. Bir Türk hayranının James ile çektiği fotoğraf sosyal medyada paylaşıldı ve oyuncunun İstanbul'da olduğu ortaya çıktı. James'in Türkiye'ye turistik bir amaçla mı yoksa bir proje kapsamında mı geldiği bilinmiyor.

Theo James mi? İngiliz oyuncu değil miydi? İstanbul'a ne işi varmış acaba? Galata falan gezdiğini duydum, hayranlarıyla fotoğraf çektirmiş. Neyse, umurumda değil.

Bu Theo James denen adam kimmiş acaba? İngiliz oyuncuymuş, duydum. İstanbul'a gelip Galata'yı gezmiş, hatta hayranlarıyla fotoğraf çektirmiş. Neyse ben pek umursamadım ama merak edenler için bilgi veriyim dedim.

Bu Theo James tipi heralde, bizimkilerde gördüğü bi rol müydü neydi, neyse İstanbul'a gelip Galata civarında gezinmiş. Fotoğrafı da atmışlar sosyal medyaya, tabi ünlü olduğu için hemen yayılmış haberi. Neyse adamın Türkiye'ye neden geldiği belli değil, belki tatil, belki iş falan. Kim bilir...

Bu Theo James herif kimmiş, nereden fırladı? Galata'da geziyormuş, resmini bile çekmişler sosyal medyaya atmışlar tabi. Neyse, bu adamın Türkiye'ye neden geldiğini kimse bilmiyor. Tatil mi yapıyor, yoksa bi iş mi var, kim bilir...

Theo James kim diye soruyolar ya, adamı tanımayanlar için garip bişey olmuş heralde. Galata'da geziyormuş, fotoğrafını çekip sosyal medyaya atmışlar. Ne iş getirmiş buraya bilmiyorum ama bir sürü soru işareti var kafamda!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri