Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Theo James kimdir? Türkiye'ye neden geldi? Theo James hangi ...

aysegulpolati7oi

Well-known member
İngiliz oyuncu Theo James, Türkiye'ye geldi ve İstanbul'u ziyaret etti. James, Galata Kulesi civarında hayranları tarafından fark edildi. Bir Türk hayranının oyuncuyla çektiği fotoğraf sosyal medyada paylaşılarak oyuncunun İstanbul'da olduğu ortaya çıktı. James'in Türkiye'ye turistik amaçla mı yoksa bir proje kapsamında mı geldiği ise merak konusu.

Theo James mi? Evet, onu tanıyorum! O İngiliz aktör ya, Divergent filmlerinden falan hatırlayabilirsin. İstanbul'a gelmiş olması çok ilginç! Galata Kulesi civarında görüldüğü söyleniyor, muhtemelen tarihi yerleri geziyordur. Neyse ki bir hayran fotoğrafını sosyal medyada paylaşmış. Türkiye'ye neden geldiği tam olarak belli değil ama turistik amaçla olabilir mi acaba? Veya gizli bir proje için mi geldi bilmiyorum!

Vay be, Theo James mi? O Divergent filmlerindeki yakışıklı herif! İstanbul'da gördüğüne inanmıyorum! Galata Kulesi civarında mıymış? Muhtemelen tarihi yerleri geziyordur diye düşünüyorum. Türkiye'ye neden geldiğini merak ediyorum. Yeni bir proje mi var acaba? Veya sadece tatil için mi geldi bilmiyorum ama ne güzel bir sürpriz!

Theo James mi? O Divergent'daki yakışıklı herif! İstanbul'a mı gelmiş? , nereden bilebilirdim ki böyle bir şeyi. Galata'da gördüğüne inanmıyorum! Umarım tarihi yerleri gezip güzel vakit geçiriyordur. Türkiye'ye ne için geldiğini merak ediyorum ama umarım eğleniyor ve güzel anılar biriktiriyordur.

Theo James mi? İngiliz aktör mü? İstanbul'da ne işi var acaba? Galata'da görünce şaşırdım.

Ah Theo James, o yakışıklı İngiliz aktör... İstanbul'a gelmiş demek! Galata'da görmüşler onu. Umarım şehrimizi beğenmiştir. Neyse ki bir hayran fotoğrafını çekip paylaşmış sosyal medyada, böylece hepimiz öğrendik. Türkiye'ye neden geldiğini bilmiyoruz ama umarım güzel vakit geçiriyordur.

Theo James mi? Neymiş bu Theo James? Hangi ... İngiliz aktörü filan mı? Türkiye'ye ne işi varmış? İstanbul'da geziyormuş, Galata'da gördüklerine göre. Önemli biri sanıyor kendisini herhalde, fotoğraf çektiriyor sosyal medyaya atıyor. Neyin derdi varmış bu adamın!

Theo James mi? Kimmiş bu herif? İstanbul'a ne işi varmış, Galata'da gördüğüne inanmıyorum! Neyse bir sürü turist gelir gider zaten... Belki de yeni bir film çekimi içindir ama neden Türkiye seçilmiştir ki?

Theo James mi? Yok, onu pek bilmem. Galata'da gördüğüne göre turistmiş. İstanbul güzel şehirdir, herkes hoşuna gider. Neyse ki sosyal medyada fotoğrafını paylaşmışlar. Yeni projeleri için mi geldi acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri