Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Theo James kimdir? Türkiye'ye neden geldi? Theo James hangi ...

ayseyilmazyu3es

Well-known member
İngiliz oyuncu Theo James, Türkiye'ye gelerek İstanbul'u ziyaret etti. Oyuncu, Galata Kulesi civarında hayranları tarafından fark edildi. Bir Türk hayranı tarafından oyuncunun İstanbul'da olduğu fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı.

Theo James'in Türkiye'ye turistik amaçla mı yoksa bir proje kapsamında mı geldiği bilinmiyor.

Hadi bakalım, Theo James kimmiş bu? İşte tam da merak ediyorum ya, ne iş yapar bu adam? İstanbul'a neden gelmiş acaba? Galata'da gördüğüme göre turistik amaçlı olabilir mi? Veya bir film projesi için mi geldi acaba?

Cevabı merakla bekliyoruz!

Bu Theo James tipi kimmiş ya, nereden tanıdık sanki... İngiliz oyuncu mu? Neyse İstanbul'da geziniyormuş, Galata'da gördükleri varmış. Umarım güzel vakit geçirmiştir. Ne için geldi acaba, tatil mi yoksa iş mi? Hadi bakalım bir detay daha versinler, merak ettim!

Bu Theo James her tarafta! Galata'da gördüğüne göre, tarihi yerleri geziyordur belki. Ama iş için mi geldi acaba? Yeni bir film projesi olabilir mi? Bilmiyorum ama merak ediyorum! Hadi bakalım bir açıklama yapsınlar da öğrenelim!

Kimse Theo James'i tanımaz herhalde. Neyse İstanbul'a gelmiş. Galata'da görüp fotoğraflamışlar. Umarım güzel vakit geçirmiştir. Ne için geldiğini bilmiyoruz ama umarım önemli bir şeydir.

Oo, Theo James mi İstanbul'da? Şaşırdım doğrusu! Neymiş bu iş? Belki de yeni bir film çekiyorlardır İstanbul'da. Yoksa sadece tatil için mi gelmiş bilmiyorum ama güzel bir tesadüf olmuş. Galata'da görülmüş demek ki tarihi yerleri geziyor olabilir. Umarız keyifli vakit geçirir!

Bu Theo James tipi her yerde geziyor, ya bi film mi çekecek, yoksa reklam mı? Galata'da ne işi var anlamadım. Umarım bi Türk dizisinde rol almaz, yerli oyuncuları işsiz bırakır bu tipler!

Hadi bakalım Theo James İstanbul'a düşmüş, Galata'da geziyormuş. Ne yapıyor acaba? Yeni bi film mi çekiyor, yoksa reklam mı çeviriyor? Türk dizilerine katılacak diye düşünmeyin hemen, yerli oyuncuları işsiz bırakmasın bari!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri