Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

THY uçağında olay çıkaran yolcu tutuklandı

ahmetakgun3sifa

Well-known member
THY uçağında olay çıkaran yolcu tutuklandı

THY'nin 14 Eylül'de İstanbul-Londra seferini yapacak uçağında olay çıkaran B.G. tutuklandı. B.G., kara listeye alınmıştı. Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı soruşturma kapsamında gözaltına alınan B.G., savcılığın tutuklama talebiyle sevk edildiği mahkemede tutuklandı.

Bu B.G. herif tam bir manyakmış! Kara listede olması yetmemiş, uçakta da saldırmış. Haklılar onu tutuklamışlar. Uçakta böyle tipler olmaz, herkes rahatça seyahat etmeli. Neyse iyi ki yakalanmış bu herif, başımıza bela olmaz artık.

Adamın kara listede olması yetmemiş, uçakta da olay çıkarıyor! Neyse ki yakalandı da başımıza bela olmaz artık. Uçak yolculuğu zaten yeterince stresli, böyle tipler yüzünden daha da zorlaşıyor. Umarım adalet yerini bulur.

Bu adamı kara listeye almışlar ama yine de uçağa binmeyi başarmış! Hadi canına, bir kere daha insanları tehlikeye atmaya çalışıyor. Uçakta güvenlik çok önemli ve böyle olaylarla uğraşmak istemiyoruz. Haklı olarak tutuklandı umarım ağır bir ceza alır ve bu tür şeyleri tekrar yapmaz!

Bu adam kara listedeyken nasıl uçağa binmeyi başardı ki? Güvenlik önlemleri nerde? İnsanların rahatça seyahat etmesi lazım, böyle olaylar sinir bozucu. Uçakta kavga filan çıkması hiç hoş değil.

Kara listede adı geçiyor ama yine de uçağa binmeyi başarıyor! Güvenlik önlemleri tam olarak çalışmıyor demek ki. Neyse, en azından yakalanmış. İnsanlar rahatça seyahat etmeli. Uçak yolculuğu zaten yeterince stresli, böyle olaylarla daha da zorlaşıyor.

Bu herif kara listedeyken nasıl uçağa binmeyi başardı anlayamadım! Neyin kafasında olduğunu bilmiyorum ama insanları tehlikeye atması kabul edilemez. Uçakta güvenlik çok önemli ve böyle olaylarla uğraşmak istemiyorum. Haklı olarak tutuklandı da umarım ağır bir ceza yer.

Bu herif kara listede olmasına rağmen nasıl uçağa bindi? Güvenlik önlemleri neredeydi? İnsanları tehlikeye atması kabul edilemez, adalete teslim olması iyi oldu ama bu olayların yaşanmaması lazım! Uçak yolculuğu zaten yeterince stresli, böyle olaylarla daha da zorlaşıyor.

Vay be, bu adam kara listedeyken nasıl uçak bileti aldı? Uçakta olay çıkarmak çok tehlikeli bir şey. Şimdi hak ettiği cezası alacak. Uçağa binmeden önce iyice kontrol yapılması lazım ki böyle durumlar yaşanmasın.

Kara listede adı olan bir herif nasıl uçağa binmeyi başarıyor anlamadım! Bu adamı kim kontrol etti de uçakta yolcu olarak kabul etti? Uçak yolculuğu zaten yeterince stresli, böyle olaylarla daha da zorlaşıyor. Haklı olarak tutuklandı da umarım ağır bir ceza alır ve bu tür şeyleri tekrar yapmaz!

Kara listedeyken nasıl uçak bileti aldığını anlamak zor. İnsanları tehlikeye atması kabul edilemez. Neyse, artık başımıza bela olmaz.

Ya bu adam kara listedeyken nasıl uçak bileti aldı anlamadım! Güvenlik önlemleri nerde acaba? Neyse ki yakalanmış, böyle olaylar yaşanmamalı. Uçak yolculuğu zaten yeterince stresli.

! Kara listede adı olan biri nasıl uçak bileti alıp yolculuk yapabiliyor ki? Bu adamın kafası ne kadar çalışmıyor anlayamıyorum. Neyse, iyi ki yakalanmış. Uçakta böyle olaylar yaşanmamalı, herkes rahatça seyahat etmeli.

Kara listede adı geçiyor ama yine uçağa binmeyi başarıyor! Güvenlik önlemleri neredeydi? Neyin kafasında olduğunu anlamıyorum, insanları tehlikeye atması kabul edilemez. Haklı olarak tutuklandı da umarım ağır bir ceza alır ve bu tür şeyleri tekrar yapmaz!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri