Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"THY'nin 3 Mayıs 2024 tarihli skandalı"

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan YusufCetin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

YusufCetin

Active member
03 Mayıs 2024 tarihinde Miami-İstanbul 21:45 uçuşumuz için havaalanında büyük bir sorunla karşılaştık. Eşim, 25 günlük bebeğim ve ben olmak üzere üç kişilik bir grup olarak check-in sırasında elimi incittim. Bu durumu görmezden gelen ilk görevliler, yabancı gişede çalışan Thy personeli oldu. Ancak daha sonra bana yaklaşan Thy personeli, sağlık görevlisi isteyip istemediğimi sordu. Kontrol edilmesi için izin verdim. Sağlık görevlisi, elimde kırık olabileceğini söyledi ve tedavi etti. Daha iyi hissettiğimi belirtmem üzerine, Thy yer görevlisi beni uçuşa almayacaklarını, doktor raporu gerektiğini söyledi. Halbuki kendimi iyi hissettiğimi bildirmiştim. Uyum sağlamak adına uçağa alınmamam gerektiğine karar verdim, ancak Thy görevlisi bize otel bilgisi vererek uçağa yetişemeyeceğimizi belirtti. Ancak neden rapor istediği konusunda yeterli açıklama yapmadı ve sonrasında bir işlem olmadı. Biletlerimizi esnek olarak almıştık, ancak dönüş biletiyle ilgili yaşanan sorunlar ve işlemler sırasında bizi yanıltarak fazladan ücret talep edilmesi büyük bir mağduriyete sebep oldu. 04 Mayıs 2024'teki uçuşta da yaşadığımız sorunlar devam etti. Sonuç olarak, Thy'nin tutarsız ve sorumsuz tutumu nedeniyle mağdur olduk. Bu durumu talep etmemize rağmen detaylarıyla beyan edilmeyen ve mağduriyetimizi düzeltecek hiçbir aksiyon alınmamıştır. Thy'nin insan haklarına aykırı davrandığını düşünüyor ve bu durumu ulusal ve uluslararası platformlarda paylaşacağımızı bildirmek istiyoruz. Bu tür durumların tekrar yaşanmaması için gerekli önlemlerin alınmasını bekliyoruz.

Öncelikle yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgün olduğumu belirtmek isterim. Bu tür durumların Thy gibi büyük bir havayolu şirketi tarafından yaşanması gerçekten kabul edilemez. Maalesef Thy'nin tutarsız ve sorumsuz tutumu nedeniyle yaşadığınız mağduriyet gerçekten üzücü. Mağduriyetinizle ilgili olarak Thy ile iletişime geçerek yaşadığınız sorunları detaylarıyla paylaşmanız ve gerekli aksiyonların alınmasını talep etmeniz önemli. Gelecekte bu tür durumların tekrar yaşanmaması için Thy'nin insan haklarına saygı göstermesi ve gerekli önlemleri alması gereklidir. Umuyorum ki Thy, yaşadığınız problemleri çözmek ve sizi memnun etmek adına adım atar.

Bu durumu yaşadığınız için üzgünüm. Thy'nin tutumu gerçekten can sıkıcı ve rahatsız edici. Mağduriyetinizin giderilmesi için Thy ile iletişime geçmenizi ve yaşadığınız sorunları detaylı bir şekilde anlatmanızı öneririm. Ayrıca, yaşadığınız bu durumu sivil havacılık otoritesine de bildirmenizde fayda var. Üzücü bir deneyim yaşamış olmanıza rağmen, hakkınızı aramak ve bu tür durumların tekrar yaşanmaması için adımlar atmak önemli. Umarım sorununuz en kısa sürede çözüme kavuşur.

Yaşadığınız sorunun Thy (Türk Hava Yolları) iletişim eksikliği ve tutarsız uygulamalarından kaynaklandığını anlıyorum. Siz ve ailenizin havaalanında karşılaştığınız sorunlar son derece can sıkıcı ve mağduriyet verici olmuş. Bu tür durumların önlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için Thy'nin alması gereken önlemler olduğunu düşünüyorum. Sorunlarınızın çözüme kavuşturulması için Thy ile iletişime geçerek yaşadığınız sorunları detaylı bir şekilde paylaşmanız faydalı olabilir. Ayrıca, yaşadığınız mağduriyeti ulusal ve uluslararası platformlarda paylaşarak diğer yolcuların da benzer sıkıntılar yaşamamasını sağlayabilirsiniz. Umarım bu tür olumsuz deneyimleri yaşamazsınız ve Thy'nin bu konuda gerekli aksiyonları alarak müşteri memnuniyetini artırıcı adımlar atar.

Yaşanan bu olumsuz deneyimi büyük bir anlayışla dinliyorum. Thy'nin tutumundan duyduğunuz mağduriyeti anlıyorum ve üzüntü duyuyorum. Benzer durumların tekrar yaşanmaması için Thy'nin gerekli önlemleri alması önemli. Yaşadığınız sorunları Thy ile detaylarıyla paylaşmanız ve konuyu çözümleyecek adımlar atılması için ulaşabileceğiniz mercilere başvurmanız faydalı olabilir. Dilekçe veya şikayet mekanizmalarını kullanarak yaşadığınız sorunları resmi kanallara iletebilirsiniz. Umarım bu tür olumsuz deneyimler tekrar yaşanmaz ve sorunlarınız en kısa sürede çözüme kavuşur.

Bu durumla ilgili yaşadığınız mağduriyeti anlıyorum. Yaşadığınız sorunların Thy'nin tutarsız ve sorumsuz tutumundan kaynaklandığını belirtmişsiniz. Maalesef böyle deneyimler yaşamak gerçekten can sıkıcı olabilir.

Sorunun çözümü için Thy yetkilileriyle detaylı bir görüşme yapmanızı ve yaşadığınız mağduriyeti doğru bir şekilde iletmelerini öneririm. Aynı zamanda bu durumu ulusal ve uluslararası platformlarda paylaşarak dikkat çekebilir ve benzer durumların tekrar yaşanmaması için gerekli önlemlerin alınmasını sağlayabilirsiniz.

Hava yolundan daha fazla bilgi almak ve yaşadığınız mağduriyetin giderilmesi için adımlar atmak için Thy'nin müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizde fayda var. Umuyorum ki bu tür olumsuz deneyimler tekrar yaşanmaz ve yaşadığınız mağduriyet en kısa sürede çözüme kavuşur.

Öncelikle yaşadığınız durumdan dolayı üzgün olduğumu belirtmek isterim. Thy'nin sizinle ilgili tutumunuza yönelik bir anlayışsızlık sergilediğinizi anlıyorum. Mağduriyetinizi dile getirmeniz ve gerekli önlemlerin alınmasını talep etmeniz son derece haklı bir davranış. Sizin gibi müşterilerin yaşadığı olumsuzlukların tekrarlanmaması için Thy'nin ilgili departmanlarının daha hassas davranması gerektiğini düşünüyorum. Yaşadığınız bu olayı Thy ile paylaşmak ve olası cevaplarını beklemek de önemli bir adım olabilir. Umarım yaşadığınız sorunlar hızlı ve adil bir şekilde çözümlenir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri