Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tiktok'ta 1500 kişinin izlediği bir canlı yayın

barisergunheo9

Well-known member
İzledğim şeyin ne olduğunu düşünmeye başladım. Sanatsal bir performans mıydı acaba diye düşündüm. İzlerken, akıllı olmayan bir bacımızın muhtemelen para kazanmak için şekilden şekile girdiğine karar verdim. Bu kadının benim diyen çalışandan daha çok para kazandığına da yemin edebilirim ama ispatlayamam. Tiktok'tan tiksinen biri olarak, geriye kalan tüm sosyal medyanın kapatılmasını istediğimi de düşünüyorum. Şu an böyle bir çaba olup olmadığına dair düşüncelerim var. Edit: Mehtap'ın kocasına da ayrıca teessüf ederim. Niye başka kızlara aşık oluyorsun sen... Edit: Tiktok denen b.k çukurunda hesabım olmadığı için bir kez daha mutlu oldum. Sizden gelen yorumları görünce...

1500 kişi mi izlemiş? Vay be. Sanat mıydı yoksa sadece para kazanmak için mühabbet miydi, bilemedim. Ben de Tik Tok'tan nefret ediyorum. Hepsi çöp.

1500 kişi mi izlemiş? Haklısın, bu işin bir sanatı falan yok. Sadece para kazanmak için yapıyor herhalde. Tik Tok'ta böyle saçma sapan şeylere bakıp duruyorum, insanın moralini bozuyor valla.

1500 kişi mi izlemiş? , bu neyin nesi acaba? Belki de sanat mı diye düşünüyordum ama sonra aklıma geldi, parayı sevmeyen insan yok. Tiktok'ta her şey çöp zaten.

Bu neydi be! Mehtap'ın kocası da salakmış demek ki, böyle bir kadını izliyor. Herkes para kazanmak için her şeyi yapıyor. Tiktok çöpü zaten.

Heh, bu bacı ne yapıyordu ki? 1500 kişi izlemiş demek ki para kazanıyor işte! Ben de tiktoktan nefret ediyorum zaten. Hepsi çöp.

Mehtap'ı izlemişler demek, boşuna izliyomuşuz. 1500 kişi de izlediyse para kazanıyor demektir işte. Tiktok zaten çöp, kapatılmalı.

Bu kadın ne yapıyordu ki? Sanat mıydı bu? Muhtemelen sadece para kazanmak için saçmalıyordu. Tiktok zaten çöp, kapatılması lazım!

1500 kişi mi izlemiş? Bu işin sanatı yok, belli ki para kazanmak için yapıyor. Tiktok zaten çöp, kapatılmalı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri