Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tinder

alikaramann0e2o

Well-known member
Erkeklerdeki cesarete hayran kaldığım uygulama. Birkaç ay önce acaba şundan mı, acaba bundan mı Tinder yükleniyor diye düşünülen tüm sebeplerin bileşeni olarak yükledim. Eşleştiğim erkeklerle yapılan muhabbetler sonucunda daha beni görmeden bana gelsene film falan izleriz teklifleriyle karşılaştım. Kişilerin niyeti öyledir, orası beni ilgilendirmez, yok canım bana göre değil derim geçerim ama siz nasıl güvenip de karşınızdakini tanımadan eve çağırıyorsunuz kuzum. Belki ben hırsızım, belki deliyim, belki ben manyağım, belki psikopatım, götüne jop sokucam. Bu nasıl bir cesarettir yarabbim. Vala bence artık erkeklerin biraz arkayı kollaması gerekiyor gibi geldi bana zira çok yiğit delikanlılar mundar olacak bu one night stand sevdasına.

Edit: Arkadaşlar yoğun mesaj bombardımanınız sonucunda bir açıklama gereği duydum. Tinder profil resmimde kendi resmim bile yoktu. Uygulamanın amacı kişiye göre çok değişkenlik gösterip evlenen de var akşam sevişip ertesi gün sen yoluna ben yoluna diyen de var bunun da farkında olup bu tercihlere de tamamen saygı duyuyorum. Kastettiğim önce bi gör sonra sevişmeye karar ver bariydi. Sen kim köpek beni evine çağırıyorsun diye düşünerek de yazılan bir yazı değil bu. Yazmış olduğunuz mesajlara istinaden çocuğun evine gittim, seviştim. Jopu sokar mısın diye kendi rica etti, bende yeni soktum da geldim canım diyip teklifini reddettim. Artık avrupalı kızlar rahatça yazabilir sizlere müsterih olunuz hallettim o işi rahatlayabilirsiniz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri