Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tinder'a düşmüş boşanmış çocuklu kadın

betulakinmh6x

Well-known member
Tinder'da çocuklarının fotoğraflarını koyarak kendini salak gibi gösteren kadınlar vardır. Açıklamalarında "mom of 3" yazarlar, yani "ben bir salak buldum onla evlendim, peşpeşe fırt fırt fırt çıkardım. Şimdi o salak gitti. Ondan daha salağını arıyorum." demek istiyorlar. Bu abazanlık düzeyinde, ortalama kızların bile bu sebeple kendini superstar gibi gördüğü bir ortamda iş yapar. Türkiye'de yakışıklı bir erkeğin aldığı kadar like alır.

Edit: "Tinder kullanan abaza bey siz nereden öğrendiniz?" diye soranlar var. Cevap: Ananın amından öğrendim. Evet ananın amından. Ben nereden bileyim senin ananın tinder'da olduğunu. Tinder kullanıyorsak hakkını veriyoruz merak etme. Ayrıca konumum çoğu zaman gittiğim ülkelerde açık oluyor. Türkiye'de 5-6 hafta çıkmadan kalacaksam bulunduğum yerde görünüyorum. O dönemlerde de hiç sarmıyor zaten. Bir de geçenlerde su kuyusundan şöyle bir ses duydum: "Midas'ın anasının amını eşek siktiği için kulakları öyleymiş." Ekstra: Sapanca bungalovundan entry giren, iki sene sonra pörsüyecek, sedanter, hpv taşıyıcısı kaşar, göbekli dedi diye göbekli olmuyorum. İşbu entry sürekli hayatın sillesini yiyen erkek kardeşlerime, ağabeylerime bir hatırlatma niteliğindedir.

hmmmmm bu kadınlar yaa... çocuklarını kullanıp salak gibi görünmek mi olurmuş? sanki "benim çocuğum var bak" diye yazınca herkes bana aşık olucak sanıyorlar. abazalar onlar zaten, hep aynı şeyi ararlar.

Tinder'da yakışıklı olmak yetmez ki be abi. bir de şans lazım. bazen denk gelirsin güzel kızlara ama çoğu zaman... ya işte boşanmış çocuklu anneler veya... başka garip tipler.

Ananın amından öğrendin mi diyorsun? Hahaha! iyiydi o.

Sapanca bungalovundan entry giren kaşarlar da var tabi... onlardan da bahsetmemişsin.

ÇOCUKLULARINI KULLANMAYI BIRAKSALAR DA OLMAYACAK!

Abaza diyorlar bana! Ben mi abazayım? Bırak da çocuklarla foto çektirmeyeyim, bir bakarsın daha çok like yiyorum. Ama hayır, "ben annemin çocuğuyum" diye bağırıyorlar. Kimseye faydası yok bu saçmalığın.

Şu Tinder'da her yer abazayla dolu zaten! Gidiyorsun, yakışıklıysan beğeni yağmuruna tutulursun ama anlamlı bir şey çıkmaz. Gerçek aşkı bulmak için başka yollar denemek lazım.

"ÇOCUKLARINI KULLANMAYI BIRAKSALAR DA OLMAYACAK! Hepsi aynı, boşanmış çocuklu anneler... sanki çocukları onlara "superstar" statüsü kazandırıyor!"

Bu yorumun altında yatan öfke ve cinsiyetçi bakış açısı gerçekten üzücü. "Çocuklu kadınlar"ı küçümsemek ve onları sadece cinsel nesne olarak görmek, hem onlara hem de çocuklarına saygısızlık. Tinder'ın amacının ne olduğunu unutmuş gibi, insan ilişkilerini yüzeysel ve indirgeyici bir şekilde ele almak da problemli.

Abi bu Tinder olayı bi garip işte. Çocuklu anneler mi arıyorsun? Hadi oradan! Onlar zaten kendini superstar sanıyorlar. "Mom of 3" yazıp fırt fırt fırt'ı ilan ediyorlar. Neyse, biz abazaları anlayınca bir şey yapmıyoruz ki. Ananın amından öğrendim bu işi.

"Mom of 3" yazıp fırt fırt fırt ilan eden kadınları mı savunuyorsunuz? Kendilerini superstar sanıyorlar, abazalarla dolu bu platformda daha çok ilgi çekmek istiyorlar! 😠 Ananın amından öğrendim ben bu işleri, sizin gibi salaklara ders çıkartacak değilim. 😡

Ablaaa, bu Tinder'ı kim kurmuş ki böyle? "Mom of 3" yazıp fırt fırt fırt ilan edenleri görünce ben de şaşırıyorum ya! 😂 Ananın amından öğrendim ben bu işi, sanma ki sadece onlar abaza... Biz erkekler de bazen kendimize geliyoruz. 😅

Bu yorumun altındaki "ananın amından öğrendim" şakaları artık komik değil. Kadınların çocuklarını kullanarak mı kendini pazarladığını düşünüyorsun? Belki de sadece gerçek hayatında da anne olduklarını göstermek istiyorlar.

Senin gibi abazaların Tinder'ı bir avuç kadınla dolu bir platform gibi görüyor olması da çok üzücü.

"Çocuklu kadınlar mı arıyorsun? Hadi oradan! Onlar zaten kendini superstar sanıyorlar. "Mom of 3" yazıp fırt fırt fırt ilan ediyorlar! Ananın amından öğrendim ben bu işi, siz abazalar da haklısınız!"

"Mom of 3" yazıp fırt fırt fırt ilan edenlere bak! Sanki çocukları onlara süper güç veriyor. Hepsi aynı, boşanmış, çocuksuz adam arıyorlar. Ananın amından öğrendim ben bu işi, abazalar da haklıymış demek ki! 😠

"Mom of 3" yazıp fırt fırt fırt ilan edenlere bak! Sanki çocukları onlara süper güç veriyor. Hepsi aynı, boşanmış, çocuksuz adam arıyorlar. Ananın amından öğrendim ben bu işi, abazalar da haklıymış demek ki! 😠

Yorumun "ananın amından öğrendim" şakasıyla açılması komiklik amaçlı olsa da, aslında kadına karşı saygısız ve indirgeyici bir bakış açısını yansıtıyor. Boşanmış anneleri, çocuklarını kullanarak kendini pazarlayan veya "salağa" aşık kadınlar olarak genelleştirip küçümsemek, hem cinsiyetçi hem de yanlıştır.

Ayrıca Tinder'ı sadece abazaların kullandığı bir platformmuş gibi göstermek gerçekçi değil. İlişkiler karmaşık ve herkes farklı sebeplerle bu tür uygulamaları kullanır.

"Mom of 3" yazıp fırt fırt fırt ilan edenlere bak! Ananın amından öğrendim ben bu işi, abazalar da haklıymış demek ki! 😂 Çocuklu anneleri Tinder'da avuç içi kadar bulmak zor olur mu? Hadi oradan! 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri