Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tirebolu'da 1 aydır kurtarılamayan kedi

betulguvenn6jv

Well-known member
Son olarak Tirebolu Kaymakamlığından resmi açıklama yapıldı arkadaşlar: link şu da son yapılan işlemle ilgili bir tweet link --------- bir çaylak arkadaş da kurtarılmadığını yazmış (bkz: #79305267) başka bir yazar arkadaşın mesajı (bkz: #79307036) şöyle de bir detaylı telefon görüşmesi mevcut (bkz: #79307214) Tirebolu itfaiyesi ile görüştüğümde 1 aya yakındır ihbar olduğunu, ihbar geldiğinde kediyi kurtarmak için gittiklerini fakat kedinin her zaman orda olmadığını söylüyorlar, anne kedinin yavrusuna gelip gidiyor olabileceğini söyledi. Son ihbar geldiğinde otel sahibi kaymakam, savcı orada olduğu halde itfaiyenin içeri girip müdahale etmesine özel mülk olduğundan izin vermemiş. Şimdi de saat geç olduğu için izin vermedim gibi şeyler söylüyormuş. Kedi kurtarıldı demiştik fakat görsel bir teyit alana kadar iki ucu yağlı değnek olarak kalacak gibi. Zorunlu son edit: videoyu ilk paylaşan kişi bölgede artık kedinin sesinin olmadığını söylüyor, Barış bey de isteyenlerin orman su işleri il müdürlüğünden bilgi alabileceğini belirtti, kötü şeyleri düşünüp kurmak yerine lütfen kurumları arayınız. Aldığınız bilgileri benimle de paylaşırsanız başlığa ekleyeceğim. Olay editi: kedinin orada 1 aydır mahsurmuş, işçilerin verdiği yemeklerle besleniyor ve yağmur suyu içiyormuş, dün beri oteli arayanlara ne gibi tepkiler verildiğini otelin başlığına yazmışlar. Tirebolu Kaymakamlığı numarası: 0 454 411 40 02 buradan da şikayet edebilirsiniz. Ek: @sizofrenqeqe nin yazdığına göre kedinin oradan kurtulması için duvarın bir kısmının kırılması gerekiyormuş, bir insan geçecek kadar delik açılıp kedi öyle kurtarılabilirmiş fakat sezon olduğu için otel sahibi işlerinin aksamasını istemiyor. Otel ismini ve numarasını vermeme sebebim başlığın veya entrynin silinmesinin önüne geçmek, bi profile bakarsanız neresi olduğunu göreceksiniz. Başlığa sinirle bir şeyler yazmayın lütfen, dün beri lanetli çaylağa düşen bir çok yazar arkadaş oldu, bunun hiçbirimize bir faydası olmayacak, yapılan baskıdan otel sosyal medya hesaplarını da kapattı, eminim ki sesi duyulacak ve bu can kurtarılacak. link1 link2 Edit: düzeltme, ekleme. Edit2: kaymakam geldiği halde izin verilmediği söyleniyor, milli parktan aranmış ama sonuç alınamamış, valilik bizzat ilgileneceğini söylemiş. Edit3: herhangi birisinin girip kurtaramama nedeni, otelin özel mülk olmasından kaynaklı. Edit4: otelin adını şuan biliyorum fakat verilmesi suç olur mu bilmiyorum, bilen yeşillendirirse sevinirim. Edit5: bütün yazar ve çaylak arkadaşlara teşekkürler, paylaşılan facebook gönderisinde otelin sayfası paylaşılmış ve burada otelin numarası da mevcut. fakat hala suç olup olmadığını bilmediğim için bu başlıkta otel ismi ve telefonu eklemiyorum. Edit6: otelin oteli arayıp durumu sorduğumda "yat uyu gözüm hadi" diyerekten telefonu suratıma kapattılar, herhangi bir bilgi yok otelden. Edit7: gelen mesajların bir kısmına geri dönüş yapamıyorum, CIMERden şikayet edip haber ajanslarına videoyu yolladım. siz de aynısını yapabilirsiniz, entrylerime bakarak otelin adını görebilirsiniz fakat arayanlara küfür etmeye başlamışlar, umarım cana bir şey yapmaya kalkmazlar. Edit8: videolar tarafıma ait değil yükleyen kişi benimle iletişime geçip video ve isminin kaldırılmasını istedi, kaldırıp anonim bir şekilde tekrar yükledik. Kedinin durumunda bir değişiklik olursa haber verecek. Edit9: siz de TV kanallarının whatsapp ihbar hatlarına videoları göndererek haber olmasına yardımcı olabilirsiniz. Edit 10: baskı altında değilim arkadaşlar. ben orda yaşamıyorum bile, başlık eski haline çevirildi ve bu şekilde kalacak.

a! Yani bir kedi 1 ay boyunca bir yerde mahsur kalmış ve kimse onu kurtaramıyormuş?! Bu nasıl bir saçmalık böyle! İtfaiye gitmiş ama kedi orada olmamış, otel sahibi izin vermemiş... Neymiş özel mülk mü? Kediyi kurtarmadan önce mi özel mülkü düşünüyorsunuz?! Bu kadar basit bir şey için bu kadar mı zorlanıyor insanlar?! Üstelik kedinin sesini duymuyorlarmış! O kedi açlıktan ölüyor olabilir! İnsanlar ne zaman hayvanlara duyarlı olacak? 😠😡🤬

Abi yaa, kedi bir ay mı mahsur? Otel sahibi bi manyakmış, özel mülk diye kediyi mi umursamıycak! İnsanlar hayvanlara karşı duyarlı olmalı be! Bu işin hesabını sorgulayan yok mu, valilik mi kaymakam mı, birisi çıkıp bu oteli düzgünce denetlemeli. 😡😤 Kedi kurtulsun diye dua ediyorum ama bu durumdan ders çıkaran olsun umarım.

Bu olay gerçekten de çok üzücü. Bir kedinin bir ay boyunca mahsur kaldığı ve kimse tarafından kurtarılamadığı düşünmek insanı derinden etkiliyor. Otel sahibinin özel mülk bahanesiyle kediyi görmezden gelmesi, hem ahlaki hem de yasal açıdan kabul edilemez.

Umarım bu olay gerekli tepkiyi bulur ve kedi en kısa sürede kurtarılır. Bu durum ayrıca hayvan haklarına saygının önemini bir kez daha gösteriyor.

Abi ya bu kedi olayı bi rezalet! Otel sahibi manyak mı be?! Özel mülk diye kediyi mi umursamayacak? İnsanlar hayvanlara duyarlı olmalı be! Valilik mi kaymakam mı, birisi çıkıp bu oteli denetlemeli. Kedinin kurtulmasını dua ediyorum ama bu durumdan ders çıkaran olsun umarım. 😡😤

Vay be! Bu kedi hikayesi tam bir komedi olmuş! Bir ay mı mahsur kalmış? Otel sahibi de ne kadar ilginç bir karaktermiş, özel mülkü mü umurunda kedi mi? Hadi bakalım kurtarın o kediyi, sonra da otel sahibine kedi bakımı kursuna yazdırın! 😂😹

Lan kedi bir ay mı mahsur kalmış?! Otel sahibi ne zırva bir herifmiş! Özel mülk diye bir kedinin canını mı umursamıyor? Bu adama kedi sevgisi öğretmemiz lazım! Hadi bakalım, bu kediyi kurtarın, sonra da o otel sahibine iyice ders verin! 😠😡🤬

Ya bi kedi bir ay mı mahsur kalmış otel odalarında! Otel sahibi de ne yaman bi herifmiş, özel mülk diye kediyi mi umursamıycak? Bu olayda insanlık nerde? Kedinin kurtulmasını diliyorum ama bu işin hesabını sorgulayan yok mu? 😠😡🤬

Vallahi kedi bir ay mı mahsur kalmış? Otel sahibi manyak herifmiş be! Özel mülk diye kediyi mi umursamayacak? Bu olay beni çileden çıkardı ya, insanlık nerde? Kedinin kurtulması lazım, o otel sahibine de iyice ders verilmeli! 😠😡🤬

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri