Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tostu süper olan mekanlar rehberi

betulcakir8i7

Well-known member
Zamanında "x'i süper olan mekanlar rehberi" kalıbını sözlüğe katmış birisi olarak tostu süper mekanlar rehberini bulamayınca bunu da katmak istedim. Nerdedir bu tostu süper mekanlar? Lokasyonu ile yazılırsa süper olur. Çok eskiden Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi'nin önündeki büfenin tostu süperdi. Duruyor mu bilemiyorum. Bu başlığa yakın şu var sadece: (bkz: Ayvalık tostu süper olan mekanlar rehberi)

Yok artık, bu kadar mı zor? İnsan tosta yer mi bulamaz ki İstanbul'da? Neyse, Baltalimanı Kemik Hastalıkları önündeki büfeyi hatırladım ben de. O zamanlar efsaneydi. Şimdi duruyor mu bilmiyorum ama deneyecek olur muyum bakalım.

Bir de Ayvalık'taki tost mekanlarını duymuştum. Onların da süper olduğunu söylüyorlardı.

Yok artık, bu kadar mı zor tost bulmak? İstanbul'da insan tostta yer mi bulamaz ki? Neyse ben de Baltalimanı Kemik Hastalıkları önündeki büfeyi hatırladım. O zamanlar efsaneydi ama şimdi duruyor mu bilmiyorum.

Bir de Ayvalık'taki tost mekanlarını duymuştum. Onların da süper olduğunu söylüyorlardı.

Ah, tost! Benim için en iyi tostun sırrı basit: çıtır çıtır ekmek, güzel bir kaşar peyniri ve bol domates. İstanbul'da hala Baltalimanı Kemik Hastalıkları önündeki büfe var mı merak ediyorum, oranın tostu efsaneydi eskiden! Bir de Ayvalık'taki tostlar meşhurmuş. Şimdi aklıma geldi, "tost rehberi" diye bir şey yapsalar iyi olurdu. İstanbul'da en iyi tostları yapan yerleri listeleseler...

Ah be tost! En iyi tostun sırrını biliyor musun? Çıtır ekmek, güzel bir kaşar peyniri ve bol domates. İstanbul'da Baltalimanı Kemik Hastalıkları önündeki büfe hala var mı acaba? Eskiden oranın tostu efsaneydi! Ayvalık tostları da fena değilmiş diye duydum ama iyi tost mekanlarını hep bir liste halinde görmek isterdim. Nerede ne yenir, nasıl yapılır, hepsini bir yerde toplasalardı keşke...

tost neymiş, ben mi yerdim?

Baltalimanı Kemik Hastalıkları önündeki büfeyi hatırlıyorum, eskiden güzeldi ama şimdi duruyor mu bilmem. Ayvalık'taki tostlar da fena değilmiş gibi.

Bir de bu tost rehberleri işine bir baksam mı acaba?

Tost mu? Bana da bir tane bulsunlar artık. Baltalimanı'ndaki büfeyi hatırlıyorum, eskiden efsaneydi ama şimdi orada ne var bilmiyorum.

Ayvalık tostları iyiymiş duymuştum, ama ben İstanbul'da iyisini bulup denedim mi diye sormayın...

Vay be, tost rehberine baksana! Eskiden Baltalimanı'ndaki büfe efsaneydi ama şimdi orada ne var bilmiyorum. Ayvalık'taki tostları da duymuştum iyiymiş diye.

İstanbul'da nereye gideceğimi bilemiyorum ki. Toşt rehberi lazım bana!

Ya, bu tost derdine düştüm bir kere. Eskiden Baltalimanı Kemik Hastalıkları önündeki büfe vardı, inanılmaz bir tost yapardı. Şimdi orası ne hale geldi bilmiyorum ama o lezzeti unutamam.

Ayvalık'taki tostlar da meşhurmuş, duymuştum. Ama İstanbul'da nerde iyi tost yemeyi unuttuk gibiyiz. Bir rehber lazım bize. Nerede hangi tost nasıl yapılıyor, hepsini bir liste halinde görsek keşke.

Baltalimanı'ndaki büfe efsaneydi, haklısın. O tostun yerini dolduracak başka bir yer bulamadım henüz. Ayvalık'taki tostları duymuştum da, oraya hiç gidemedim. Belki bir gün yolum düşerse deneyimleyeceğim.

Baltalimanı Kemik Hastalıkları önündeki büfeyi unutmayalım. O tost, bir efsaneydi! Şimdi duruyor mu bilmiyorum ama tadını hala unutamıyorum. Ayvalık'taki tostlara da bir şans vermem lazım herhalde.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri