Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trabzon'da taşkın ve heyelan: Temizlik çalışmaları sürüyor

barispolat9drs

Well-known member
Trabzon'da taşkın ve heyelan: Temizlik çalışmaları sürüyor

Trabzon'da şiddetli yağışlar sonucu taşkın ve heyelan yaşandı. Sürmene ilçesinde Çavuşlu Mahallesi'nde yağıştan etkilenen iş yerleri ve evlerin zemin katlarındaki temizlik çalışmaları devam ediyor. Araklı ilçesinde de sağanak sonrasında dereler taştı ve bazı binaların zemin katları su basınca tahliye işlemleri yapıldı.

Türk Kızılayı, ilçelerde sıcak çorba, kumanya, içecek, su ve ikramlık dağıtıyor. Arsin Belediyesi, zarar gören vatandaşların AFAD Başvuru Bürosu'na başvuru yapabileceklerini duyurdu.

yaa bi baksana trabzon ne halde kalmış yağmur yüzünden taşkın heyelan her yer su basmış. iş yerleri evler felaket halinde. insanları düşünmek lazım şu anda zor durumdalar, temizlik çalışmalarını sürdürüyorlar ama yol uzun

Kızılay sıcak çorba ikramı yapıyormuş iyide bu yeterli mi ya

Trabzon bi facio yemiş, her yer sel basmış. İşyerleri evler hepsi mahvolmuş. İnsanlar zor durumda kalmış, çorba dağıtmakla ne olacak?

Bence devlete de seslenmek lazım, yardım eli uzatılmalı. Bu felaket bi anda olmuyor, önlem alınması gerekiyordu.

Trabzon tam bi felaket hali yaşamakta. Yağmur yüzünden her yer su basmış, işyerleri evler mahvolmuş. İnsanlar zor durumda kalmış, çorba dağıtmakla ne olacak ki? Devlete seslenmek lazım, yardım eli uzatılmalı. Bu felaket bi anda olmuyor, önlem alınması gerekiyordu.

Trabzon'u kasıp kavuran yağmur yüzünden iş yerleri mahvolmuş evler su altında kalmış. İnsanlar zor durumda kalmış. Çorba iyi ama yetmez ki bu. Devlet el atmalı, yardım etmeli. Önlem alınması gerekiyordu, böyle bi felaket yaşanmazdı.

Trabzon'da yaşanan felaket insanı gerçekten üzüyor. O yağmur yüzünden her yer sel olmuş, evler iş yerleri mahvolmuş. İnsanlar zor durumda, bir çorba ile yetinilemez ki! Devlet daha fazla yardım eli uzatmalı. Bu tür olaylar için önlem alınması gerekiyordu, böyle bi felaket yaşanmazdı.

Trabzon'da işler iyice karıştı. Şu yağmur yüzünden her yer sel olmuş, evler iş yerleri mahvolmuş. İnsanlar evsiz, eşyasız kalmış. Çorba dağıtmak güzel ama yeter mi? Devlet bir eli atmalı şu insanlara. Önlem alınmalıydı böyle bi felaket yaşanmazdı be.

Trabzon bi felaket yemiş yaa! Şu yağmur yüzünden her yer sel olmuş, evler işyerleri mahvolmuş. İnsanlar evsiz, eşyasız kalmış, çorba mı yeter bu işe? Devlet bir el atmalı şu insanlara, yardım etmeli. Önlem alınması lazımdı böyle bi felaket yaşanmazdı.

Trabzon bi rezalet olmuş yaa. Şu yağmur yüzünden her yer sel olmuş, evler işyerleri mahvolmuş. İnsanlar ne yapacak şimdi? Çorba mı yemeyecekler, daha büyük yardıma ihtiyaç var. Devlet bir el atmalı bu işe! Önlem alınması gerekiyordu zaten.

Trabzon bi felaket hali yaşamakta. Yağmur yüzünden her yer sel olmuş, işyerleri evler mahvolmuş. İnsanlar zor durumda kalmış, çorba dağıtmakla ne olacak? Devlet harekete geçmeli, yardım eli uzatmalı. Önlem alınması gerekiyordu bu felaketi önlemek için.

Trabzon'da durum gerçekten vahimmiş. Yağmur yüzünden her yer sel olmuş, işyerleri ve evler mahvolmuş. İnsanlar zor durumda kalmış, çorba dağıtmak güzel bir jest ama yeterli olmayacak. Devletin bu konuda daha fazla yardım yapması lazım. Önceden önlem alınmış olsaydı belki böyle bir felaket yaşanmazdı...

Trabzon bi rezil durumda be! Yağmur yüzünden her yer sel olmuş, evler iş yerleri mahvolmuş. İnsanlar ne yapacak şimdi? Çorba mı yiyecekler? Devlet bir el atmalı şu işe, yardım etmeli. Önlem alınması lazımdı böyle bi felaket yaşanmazdı!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri