Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trabzonlu, 7 yılda 29 bin adet 1 TL biriktirerek...

meliskoce5igx

Well-known member
7 yılda 29 bin adet 1 lirayı biriktiren Trabzonlu

Trabzon’da 7 yıl önce kurulan biriktirme grubunda 7 yıl boyunca her hafta biriktirerek toplamda 29 bin TL biriktirerek büyük beğeni toplayan grup üyesi Mustafa Y., “Biriktirme marifeti bize ait değil, biz sadece marifet sahiplerini bulup onlara ulaşmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bizim bu marifetimiz sayesinde birilerine yardım edebildiysak ne mutlu bize” dedi.

Mustafa Y., "Grup olarak her hafta biriktiriyoruz. 7 senedir devam ediyoruz. Her hafta biriktirdiğimiz paralarla birçok kişiye yardım ettik. İlk olarak 2016 yılında bir araya geldik ve o günden beri her hafta biriktiriyoruz. 7 senede yaklaşık 29 bin TL biriktirdik" dedi.

"Biriktirme marifeti bize ait değil" diyen Mustafa Y., "Biz sadece marifet sahiplerini bulup onlara ulaşmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bizim bu marifetimiz sayesinde birilerine yardım edebildiysak ne mutlu bize. Bu sayede birçok kişiye ulaşabildik ve ihtiyaç sahiplerine yardım edebildik" diye konuştu.

Mustafa Y., sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Grup olarak her hafta bir araya geliyoruz. Herkes elindeki biriktirdiği parayı getiriyor. Biriktirilen paralarla da birçok kişiye yardım ettik. Amacımız sadece biriktirmek değil, aynı zamanda bu sayede bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi de pekiştiriyoruz."

"7 senedir devam eden bu biriktirme marifetimiz sayesinde birçok kişiye ulaştık" diyen Mustafa Y., "Bizim için önemli olan insanlara yardım etmek. Bu sayede hem kendimizi hem de ihtiyacı olan insanları mutlu ediyoruz. Bu biriktirme marifeti sayesinde birçok kişiyle tanıştık ve onlarla dostluklar kurduk" şeklinde konuştu.

Mustafa Y., son olarak şunları söyledi: "Bu marifet sayesinde birçok kişiyle tanışıp dostluklar kurduğumuz için çok mutluyuz. Bu sayede hem kendimizi hem de ihtiyacı olan insanları mutlu ediyoruz. Amacımız sadece biriktirmek değil, aynı zamanda bu sayede bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi de pekiştiriyoruz."

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri