Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trabzonspor ve Fenerbahçe Arasındaki 6 Mayıs 2012 Tarihlı Maç

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SerapUzun
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

SerapUzun

Well-known member
6 Mayıs 2012 Trabzonspor Fenerbahçe Maçı: Derin Eleştirilerle Dolu Bir Yazı

Fenerbahçe için sezonun belki de en zor maçı. Perşembe akşamı Beşiktaş'ı yenme fırsatımız olmasına rağmen kazanamadık ve şimdi Trabzonspor karşısında alacakları bir beraberlik ya da galibiyetle bizi şampiyonluktan edebileceklerini biliyoruz. Bu durum takımı ekstra bir motivasyonla harekete geçirebilir. Üstelik sadece iki gün dinlenme fırsatı bulabilmemiz (ki bunların biri cumartesi sabah antrenmanından sonra deplasmana çıkmayı da içeriyor) maç performansımızı olumsuz etkileyebilir. Sürekli muhteşem bir performans sergilemiyoruz zaten, bu nedenle 90 dakika boyunca üst düzey bir oyun beklemek pek gerçekçi değil.

Aykut Kocaman'ın hangi kadroyla sahaya çıkacağını merakla bekliyorum. Alex'in yokluğunda Emre'yi sahaya sürmek isteyecektir ancak Emre'ye gelebilecek olası tepkilerin aklını meşgul edebileceğini düşünüyorum. Selçuk özellikle Beşiktaş maçında hatasız bir performans sergilemişti, bu yüzden onu yedeğe çekmek istemeyebilir. Cristian geçmiş maçta kötü oynamış olabilir ama bu maçı hak ettiğini düşünüyorum. Üçünü birden sahaya sürerek orta sahayı güçlü tutabilir. Semih'in ilk 11'de olacağını sanmıyorum ve ikili santrafor tercihini de pek olası görmüyorum. Alex'in yerine ya Emre ya da Caner sahada olacak ve takımın dizilişi bu seçime göre belirlenecektir.

Allah yardımcımız olsun. Not: Galatasaray'ın Beşiktaş'ı yeneceği öngörüsüyle yazılmıştır. Edit: Neden bu kadar agresif oluyorsunuz? Her yazıda küfür mü etmemiz gerekiyor? Maç hakkında normal bir şekilde konuşamaz mıyız? Eğer rahatsız oluyorsanız, saygılı bir şekilde düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri