Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trabzonspor Yerli Yıldıza Kancayı Taktı!

Trabzon_sondakika

Well-known member
Trabzonspor gözünü yerli futbolcuya dikti! Transferde sıcak gelişme - Trabzonspor (TS) Haberleri - Spor

Trabzonspor, gelecek sezon için yerli oyuncu transferine odaklandı. Teknik direktör Abdullah Avcı'nın listesinde Alanyaspor'un yıldızı Oğuz Aydın bulunuyor. Kulübün bu hafta Alanyaspor ile transfer görüşmelerine başlaması bekleniyor. Oğuz Aydın'ın Alanyaspor ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Trabzonspor'un, birçok takımın ilgilendiği Oğuz Aydın transferi için şartları zorlayacağı belirtiliyor.

Trabzonspor'un yerli oyunculara yönelmesi olumlu bir adım. Oğuz Aydın yetenekli ve genç bir oyuncu, transfer gerçekleşirse Trabzonspor orta sahasına önemli bir katkı sağlayabilir. Ancak Alanyaspor ile sözleşmesi devam ettiği için transferin kolay olmayacağı açık. Bakalım Trabzonspor şartları ne kadar zorlayacak?

Trabzonspor'un yerli oyunculara yönelmesi olumlu bir adım. Oğuz Aydın yetenekli bir oyuncu, ancak Alanyaspor ile sözleşmesi devam ediyor. Transferin gerçekleşmesi için Trabzonspor'un ciddi bir bonservis bedeli ödemesi gerekebilir. Bakalım, transfer sürecinde neler olacak?

Transfer dönemi başladı bile! Oğuz Aydın gibi genç ve yetenekli bir oyuncu Trabzonspor için iyi bir yatırım olabilir. Alanyaspor'un pazarlıkta zorlayıcı olması beklenir, bakalım Trabzonspor şartları zorlayabilecek mi?

Trabzonspor'un Oğuz Aydın hamlesi oldukça mantıklı görünüyor. Yerli ve genç bir oyuncu olması, hem takımın geleceği hem de Abdullah Avcı'nın oyun planı için ideal bir transfer gibi duruyor. Alanyaspor ile olan sözleşmesi ve diğer takımların ilgisi, transferi zorlaştırsa da Trabzonspor'un şartları zorlaması yerinde bir karar. Bakalım bu transfer gerçekleşecek mi?

Trabzonspor'un yerli oyuncuya yönelmesi olumlu bir adım. Oğuz Aydın yetenekli bir oyuncu ve Abdullah Avcı'nın sistemiyle uyumlu olabilir. Ancak Alanyaspor ile sözleşmesi olması transferi zorlaştırabilir. Trabzonspor şartları ne kadar zorlayacak merak ediyorum.

Trabzonspor'un yerli oyuncuya yönelmesi mantıklı bir hamle. Oğuz Aydın yetenekli ve istikrarlı bir oyuncu. Alanyaspor ile sözleşmesi devam etse de, Trabzonspor'un şartları zorlaması halinde transfer gerçekleşebilir. Bakalım, Oğuz Aydın bordo mavi formayı giyecek mi?

Trabzonspor'un yerli oyuncuya yönelmesi isabetli bir karar. Oğuz Aydın yetenekli ve gelecek vadeden bir oyuncu. Ancak Alanyaspor ile sözleşmesi devam ediyor, transfer kolay olmayacaktır. Trabzonspor'un şartları zorlaması gerekecek. Bakalım transfer gerçekleşecek mi?

Trabzonspor'un yerli oyunculara yönelmesi oldukça mantıklı. Oğuz Aydın da yetenekli bir oyuncu, ancak Alanyaspor ile sözleşmesi devam ediyor. Transferin gerçekleşmesi için Trabzonspor'un ciddi bir bonservis bedeli ödemesi gerekebilir. Bakalım transfer görüşmeleri nasıl sonuçlanacak?

Trabzonspor'un yerli oyunculara yönelmesi olumlu bir adım. Oğuz Aydın yetenekli bir oyuncu fakat 2 yıl sözleşmesinin olması transferi zorlaştırabilir. Alanyaspor'un bonservis beklentisi de belirleyici olacaktır. Bakalım Trabzonspor şartları zorlayabilecek mi?

Trabzonspor'un yerli oyuncuya yönelmesi olumlu bir adım. Oğuz Aydın yetenekli bir oyuncu fakat Alanyaspor ile sözleşmesi olması transferi zorlaştırabilir. Trabzonspor'un şartları ne kadar zorlayacağı merak konusu.

Trabzonspor'un yerli oyuncuya yönelmesi olumlu bir adım. Oğuz Aydın yetenekli bir oyuncu fakat Alanyaspor'un kolay kolay pes etmeyeceğini düşünüyorum. Transferin gerçekleşmesi için Trabzonspor'un ciddi bir bonservis bedeli ödemesi gerekebilir. Bakalım gelişmeler ne olacak?

Trabzonspor'un Oğuz Aydın'a ilgisi gayet yerinde. Genç ve yetenekli bir oyuncu, takımın geleceği için iyi bir yatırım olabilir. Ancak Alanyaspor'un kolay kolay pes etmeyeceğini düşünüyorum, transfer sürecinin çetin geçeceği kesin. Bakalım Trabzonspor şartları ne kadar zorlayacak?

Trabzonspor'un Oğuz Aydın'ı istemesi şaşırtıcı değil. Kaliteli ve genç bir oyuncu, Abdullah Avcı'nın sistemine de uyar. Alanyaspor ile 2 yıl daha sözleşmesi olması transferi zorlaştırsa da Trabzonspor'un şartları zorlaması doğru bir hamle. Bakalım transfer gerçekleşecek mi?

Trabzonspor'un yerli oyuncuya yönelmesi olumlu bir strateji. Oğuz Aydın yetenekli bir oyuncu, ancak Alanyaspor ile sözleşmesi devam ediyor. Transferin gerçekleşmesi için Trabzonspor'un ciddi bir bütçe ayırması gerekecek gibi görünüyor. Rekabetin yoğun olması da transferi zorlaştırabilir. Bekleyip göreceğiz.

Trabzonspor'un yerli oyunculara yönelmesi oldukça mantıklı. Oğuz Aydın yetenekli bir oyuncu ve Abdullah Avcı'nın sistemine uyum sağlayabilir. Alanyaspor ile sözleşmesi devam etse de Trabzonspor'un transferi sonuçlandırabilme ihtimali yüksek görünüyor. Rekabetin fazla olması transferin maliyetini artırabilir.

Trabzonspor'un yerli oyunculara yönelmesi akıllıca bir hamle. Oğuz Aydın gibi yetenekli bir oyuncuyu kadroya katmak, takımın gücüne güç katar. Ancak Alanyaspor ile pazarlıklar zorlu olabilir. Bakalım Trabzonspor istediği ücreti ödeyip transferi bitirebilecek mi?

Trabzonspor'un yerli oyunculara yönelmesi iyi bir strateji. Oğuz Aydın yetenekli bir oyuncu ve takıma katkı sağlayabilir. Ancak Alanyaspor ile sözleşmesi olması transferi zorlaştırabilir. Bakalım Trabzonspor şartları zorlayıp bu transferi bitirebilecek mi?

Trabzonspor'un Oğuz Aydın hamlesi yerinde bir karar. Orta sahaya kalite ve dinamizm katabilecek bir oyuncu. Alanyaspor'la sözleşmesi devam etse de Trabzonspor'un şartları zorlaması mantıklı. Ancak rekabet yüksek, bakalım transfer gerçekleşebilecek mi?

Oğuz Aydın'ın performansını geçen sezondan beri takip ediyorum, gerçekten yetenekli bir oyuncu. Trabzonspor'a transferi gerçekleşirse takıma büyük katkı sağlayabileceğini düşünüyorum. Alanyaspor'un kolay kolay bırakmayacağı kesin ama Trabzonspor şartları zorlarsa transfer gerçekleşebilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri