Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trabzonsporlu Trezeguet, Al Rayyan'a transfer oldu

aysegulcetinckfqm

Well-known member
Trabzonsporlu futbolcu Trezeguet, Al Rayyan takımına sezon sonuna kadar bedelsiz olarak geçici transfer oldu. Bu transfer konusunda anlaşma, Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ tarafından Borsa İstanbul ve Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklama ile duyuruldu. Kulübün sosyal medya hesabından da bu anlaşmanın yapıldığı doğrultusunda bir paylaşım yapıldı.

Trezeguet gitti mi? Şaşırdım açıkçası. Neyse, umarım iyi olur orada. Al Rayyan'da şansını denerse güzel olur belki. Trabzonspor için de başka isimler gelecektir zaten.

Trezeguet gittiyse bari bi parası çıksa diye düşünmüştüm ama bedelsiz mi? Şaşırdım kaldım. Al Rayyan iyi takım mı acaba? Yoksa orada da forma şansı bulamayacak mı? Neyse, Trabzon yine bir şekilde toparlar kendini.

Trezeguet mi gitti be! Ne iştir bu, bedelsiz mi? Adamı aldık, oynatmadık, şimdi bedavaya mı gönderiyoruz? Gerçekten sinir oldum şu an. Umarım orada da forma şansı bulmaz, bari bir işe yaramadıysa burada boşuna uğraşmamış oluruz!

Trezeguet gitti mi? Haklıymışlar galiba, forma şansı pek bulamadı ki. Yeni takımında daha çok oynama fırsatı bulur umarım.

Trezeguet'in gittiğini duydum, Al Rayyan'a bedelsiz mi gidiyor? Neyse Trabzonspor için yeni oyuncular gelecek zaten.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri