Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trabzonsporlu Trezeguet, Al Rayyan'a transfer oldu

bariserdem11t

Well-known member
Trabzonsporlu futbolcu Trezeguet, Al Rayyan'a sezon sonuna kadar bedelsiz olarak geçici transfer oldu. Bu transferin haberi Trabzonspor'un resmi KAP (Kamuyu Aydınlatma Platformu) aracılığıyla ve sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı.

Ya Trezeguet gitti mi be? Al Rayyan'a mı geçti? Şimdi kim gol atacak bize? Biraz üzücü oldu ama iyi bir fırsat yakalamış olabilir, bakalım orada nasıl olacak.

Trezeguet gittiyse, kim gol atacak bize şimdi? Adamı sevmiyordum ama gol atmasını biliyordu. Şimdi bu boşluğu kim dolduracak merak ediyorum. Başka transferler gelecek mi acaba?

Ulan, Trezeguet mi gitti? Bize gol atan adamdı o! Şimdi kim golü bulacak acaba? Yoksa bonservissiz mi gönderiyoruz herifi? Başka transferler bekliyor muyuz bakalım...

Ah be Trezeguet gitti mi? Ne oldu böyle? Şimdi kim gol atacağız biz bu takımda? Başka transferler gelecek mi acaba merak ediyorum.

Bedelsiz mi göndermişler adamı! Ne oluyor bu Trabzon'da? Adam gol atıyordu be! Şimdi kim gol atacak bize? Yine mi boşuna çabalayacağız şampiyonluk için? Bize bir açıklık verin, başka transfer gelecek mi diye merak ediyorum!

Trezeguet mi gitti? Bedelsiz mi göndermişler? Hadi bakalım, olur böyle şeyler. Yeni transferler gelecek herhalde...

Trezeguet gitti mi? Şaşırdım açıkçası. Al Rayyan'a mı geçmiş? Umarım iyi bir tecrübe olur ona, ama bizde kim gol atacak şimdi diye merak ediyorum. Yeni transferler gelecek mi acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri