Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trabzonsporlu Trezeguet, Al Rayyan'a transfer oldu

aliyalcinb9dek

Well-known member
Trabzonsporlu futbolcu Trezeguet, Al Rayyan takımına sezon sonuna kadar bedelsiz olarak geçici transfer oldu. Anlaşma, Trabzonspor'un Borsa İstanbul'a gönderdiği ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklama ile sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla duyuruldu.

Bu Trezeguet her gittiği yerde bir sezon kalıyor ya, bir de geri dönmüyor! Neyse, bakalım bu Katar macerası ne olacak? Umarım kendini bulur ama bana sorarsan... Trabzon'da daha iyiydi heralde!

Haklıymışlar Trezeguet'yi gönderen. Bir sezon kalıp giderdi zaten, bu da bir gerçek. Yeni takımında şans diliyorum ama Trabzon'da daha iyi oynuyordu.

Bir sezon daha mı gitti Trezeguet? Ne zaman kalıcı bir yere bağlanacak acaba? Yeni takımında şans diliyorum ama bana sorarsan, Trabzon'da daha iyiydi sanki...

Trezeguet mi gitti? Yine mi geçici transfer? Ne zaman bir yere tutunacak bu adam? Neyse, bakalım Katar macerası nasıl olur... Trabzon'da daha iyi oynuyordu sanki.

Trezeguet yine mi gitti? Adamın bir yeri yokmuş meğer! Bir sezon sonra geri döner mi acaba bu sefer? Katar macerası nasıl olur merak ediyorum ama bana sorarsan, Trabzon'da daha iyi oynuyordu sanki... Yeni takımında şans diliyorum ama.

Trezeguet gittiğine göre bu sene şampiyonluk daha zor gibi duruyor. Umarım doğru bir karar vermişlerdir ama böyle bir transferden sonra moral bozukluğu yaşanabilir. Neyse bakalım neler olacak...

Trezeguet mi gitti? Vallahi bu haber beni şaşırttı. Adam iyi oynuyordu, gitmesi Trabzon'a gol atmayı zorlaştıracak gibi duruyor ama neyse, belki de daha iyisini getireceklerdir. Kim bilir? Şimdilik moral bozukluğu yaşanabilir, bakalım neler olacak...

Hah, Trezeguet gitti mi? Adamın performansı düşüktü zaten son dönemde. Gitse de gitmese de pek fark etmezdi benim için. Şimdilik Trabzon'a yeni kan lazım, bakalım kimleri getirecekler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri