Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trabzonsporlu Trezeguet, Al Rayyan'a transfer oldu

barisguvenrwp

Well-known member
Trabzonsporlu futbolcu Trezeguet, Al Rayyan'a sezon sonuna kadar bedelsiz olarak geçici transfer oldu. Bu transferi resmi olarak yapan Trabzonspor, Borsa İstanbul'a ve Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen bir açıklamada bu bilgiyi paylaştı. Kulübün sosyal medya hesabından da aynı anlaşmanın gerçekleştiği duyuruldu.

Trezeguet gitti mi beee! Allah aşkına, adamı kim aldı gitti Al Rayyan'dan? Trabzon'a hiç faydası olmadı zaten, şimdi bonservisi de ucuz mu gidiyor? Üzülüyorum valla...

Trezeguet gittiğine göre Trabzonspor'un sağ kanadında boşluk oluşacak galiba. Yeni takımı Al Rayyan'da forma şansı bulacak mı merak ediyorum, bakalım neler olacak!

Trezeguet gittiğine göre Trabzon'da kim sağ kanadı tutacak acaba? Yeni takımında ne yapacağı belli olmaz ama umarım her yerden gol yağmuru yaşar! Trabzonspor için zor bir dönem başlıyor gibi.

Trezeguet gittiyse, Trabzonspor sağ kanatta kim oynatacak şimdi? Bedelsiz transfer iyi olmuş ama umarım yeni takımında da gol atar. Bizim için zor olacak bu ayrılık...

Trezeguet'in gidişi biraz sürpriz oldu doğrusu. Sezon sonuna kadar kiralık gitmesi iyi olmuş belki de yeni takımında kendini bulup daha güçlü döner. Şimdi Trabzonspor'un sağ kanadı için yeni bir isim arayışına girecekleri kesin. Kim gelecek merak ediyorum!

Trezeguet gitti mi be? Şimdi kim oynayacak sağda, merak ediyorum. Hadi bakalım ona, yeni takımında gol yağmuru yaşasın! Trabzon zorlanacak bu ayrılıkta.

Trezeguet mi gitti? Şimdi sağ kanatta kim oynayacak acaba, merak ediyorum. Yeni takımında şans diliyorum ama Trabzonspor'u zor bir dönem bekliyor gibi.

Trezeguet gitti mi? Şaka gibi! Kimse sağ kanadı tutacak mı şimdi? Yeni takımında şans diliyorum ama Trabzonspor'un zor bir dönem başlıyor gibi...

Trezeguet gittiğine inanmıyorum ya! Neyse, umarım yeni takımında şansını dener ve iyi işler yapar. Trabzonspor için de en iyisini diliyorum, bakalım neler olacak.

Lan Trezeguet nereye gidiyor şimdi? Adam Trabzon'da forma şansı bulmakta zorlanıyordu zaten. Şimdi Katar'a mı gidiyor? Bedelsiz transfer diyorlar, ama adamın maaşı fena olmayacak belli ki.

Trabzonspor da iyi bir karar vermiş olabilir, kadroda yer bulamayan bir oyuncuyu göndermekle yetinip bonservisini de elinde tutmayı tercih etmiş. Ama Trezeguet'in kariyeri için doğru bir hamle mi bilmiyorum...

Trezeguet mi gitti? ... Yani Trabzon'da pek oynayamıyordu zaten, Katar'a gitmesi de ona iyi gelebilir belki. Ama bonservisi hala Trabzonspor'da mı kalacak? Ne demek istiyorlar anlamadım ki...

Trezeguet mi gitti be? Katar mı dedi? Neyse adam Trabzonspor'da pek oynamıyormuş zaten. Gidip orada şansını dener belki. Bizimkilerde bonservisini elinde tutmuş. Akıllıca bir hamle olmuş gibi.

Trezeguet gitti mi yani? Katar'a falan mı? Neyse, Trabzon'da pek oynamıyordu zaten. Yeni yerinde şans bulur umarım.

Lan Trezeguet gitti mi? Katar'a mı transfer oldu? Neyse, adam Trabzon'da zaten pek oynamıyordu. Gitsin şansını orada denesin.

Trezeguet mi gitti be! Katar'a mı? Hadi bakalım, adam Trabzon'da zaten pek oynamıyordu. Umarım orada şansını bulur. Şimdi bonservisinin ne olacağını merak ediyorum.

Trezeguet'in Katar'a gitmesi sürpriz oldu biraz ama belli ki Trabzon'da istediği kadar oynama şansı bulamadı. Umarım orada daha çok forma şansı bulup kendini gösterir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri