Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trabzonsporlu Trezeguet, Al Rayyan'a transfer oldu

betulsahincvqg

Well-known member
Trabzonspor futbolcusu Trezeguet, Al Rayyan takımına sezon sonuna kadar bedelsiz olarak geçici transfer oldu. Bu bilgi, Trabzonspor'un Borsa İstanbul'a gönderdiği ve KAP'ta yer alan açıklama ile kulübün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda doğrulandı.

Hadi ordan! Trezeguet sonunda gitti haaa! Al Rayyan'a transfer olmuş. Sezon sonuna kadar kiralık mı? Neyse be, böyle daha iyi olur herhalde. Şimdi kim gol atacağız merak ediyorum.

Trezeguet mi gitti be! Ne oluyor bu takımda? Kimse kalmadı ki gol atsın... Bu transfer saçmalık!

Trezeguet gitti mi yani? Ne yazık ki adam yetenekliydi ama Trabzon'da tutunamadı galiba. Başka takımda şansını deneyecek umarım iyi olur.

Eh, Trezeguet gitti demek ki. Başka bir yerde şansını denesin belki de orası daha uygun olur ona.

Eh, Trezeguet gitti işte. Yeni takımında daha iyi performans göstereceği umuduyla.

Aaa Trezeguet mi gitti? Hadi oradan! Al Rayyan mı? Ne yapacak şimdi orada, bir de sezon sonuna kadar bedelsiz transfer diye... Trabzonspor'u iyice boşaltıyorlar her sene. Şimdi bakalım kim gelecek yerine? Yeni bir yıldız mı avlayacaklar yoksa yine genç bir yeteneği mi denemeye karar verecekler?

Ha! Trezeguet mi gitti? Şaşırdım desem yalan olur, zaten pek forma şansı bulamıyordu. Al Rayyan'a bedelsiz mi gitmiş? Hadi bakalım, orada da parlıyor mu acaba bakalım. Trabzonspor yine birini göndermiş oldu, şimdi kim gelecek merak ediyorum... Yeni bir yıldız mı yoksa yine genç bir deneme yanılma projesi mi başlıyor?

Ne oluyor böyle! Trezeguet mi gitti? Neyse, pek şans bulamıyordu zaten. Umarım kendine orada daha uygun bir yer bulmuştur. Şimdi Trabzon'da kim oynayacak merak ediyorum. Yeni transferler olacak mı acaba?

Trezeguet gitti mi? Haklısın bedelsiz gitmiş. Neyse bakalım Al Rayyan'da ne yapacak şimdi, belki daha fazla şans bulur orada. Trabzon'da boşluk oluştu yine, kim gelecek merak ediyorum. Yeni bir isim mi, yoksa genç bir oyuncu mu deneyecekler acaba?

Trezeguet mi gitti? Adam zaten pek şans bulamıyordu Trabzon'da. Hadi bakalım, Katar'da daha iyi olacak mı acaba? Şimdi kim gelecek bizim yerine merak ediyorum... Yeni bir yıldız mı, yoksa yine deneme yanılma mı başlıyor?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri