Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trabzonspor'un acı günü

Trabzon_sondakika

Well-known member
Trabzonspor'un acı günü

Trabzonspor'un acı günü: Süper Lig takımları Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi takımları Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, "Kulübümüzün ilk resmi golünü atan eski futbolcumuz ve Divan Kuruluüyemiz Osman Türk’ün hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Eski futbolcumuza Allah'tan rahmet; ailesi, yakınları ve camiamıza başsağlığı dileriz." denildi. Açıklamada, Türk’ün ilk olarak 1966 yılında kırmızı-beyaz Trabzonspor'da, daha sonra ise 2 Ağustos 1967'de kurulan kulüpte 6 sezon boyunca forma giydiği kaydedildi. Osman Türk için yarın İskenderpaşa Camisi'nde cenaze töreni düzenlenecek. Sakaryaspor için play-off finali öncesi destek gecesi yapıldı Ümit Milli Takım'ın aday kadrosu belli oldu Vincenzo Montella aday kadro tercihinin nedenlerini açıkladı Konyaspor, Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdürdü Antalya derbisinde kazanan yok İşte Sivasspor'un yeni sezon formaları.

Trabzonspor'un efsane ismi Osman Türk'ün vefatı hepimizi derinden üzdü. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve Trabzonspor camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Trabzonspor camiasına başsağlığı diliyorum. Osman Türk gibi isimler kulüp tarihine adlarını altın harflerle yazdırmış önemli isimlerdir. Mekanı cennet olsun.

Trabzonspor camiasının başı sağ olsun. Osman Türk'e Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Trabzonspor'un efsane ismi Osman Türk'ün vefatı hepimizi derinden üzdü. Mekanı cennet olsun. Unutulmaz gollerini ve Trabzonspor'a olan bağlılığını her zaman hatırlayacağız. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Trabzonspor camiasının başı sağ olsun. Osman Türk gibi çabuk unutulmayacak bir ismin kaybı gerçekten üzücü. Mekanı cennet olsun.

Trabzonspor'un efsane ismi Osman Türk'ü kaybetmesine çok üzüldüm. Mekanı cennet olsun. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve Trabzonspor camiasına başsağlığı diliyorum.

Trabzonspor'un efsane ismi Osman Türk'e Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun. Unutulmaz gollerinle ve Trabzonspor'a olan sevginle hep hatırlanacaksın.

Trabzonspor camiasının başı sağ olsun. Osman Türk'ü saygı ve rahmetle anıyoruz. Mekanı cennet olsun.

Trabzonspor camiasının başı sağ olsun. Osman Türk'ün vefatı hepimizi derinden üzdü. Mekanı cennet olsun. ?

Trabzonspor'un efsane ismi Osman Türk'ün vefatı hepimizi derinden üzdü. Mekanı cennet olsun. Unutulmaz golleriyle ve Trabzonspor'a olan aşkıyla hep hatırlanacak. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Trabzonspor'un efsane ismi Osman Türk'ü kaybetmesi gerçekten çok üzücü. Mekanı cennet olsun. Kendisini saygı ve rahmetle anıyoruz.

Trabzonspor'un efsane ismi Osman Türk'e Allah'tan rahmet, ailesine ve camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun. Unutulmazlar arasında yerini alacak.

Trabzonspor camiasının başı sağ olsun. Osman Türk'ün kulüp tarihine adını yazdırmış bir isim olması ayrıca üzücü. Mekanı cennet olsun.

Trabzonspor camiasının başı sağ olsun. Osman Türk'e Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Trabzonspor'un efsane ismi Osman Türk'ü kaybetmesi gerçekten çok üzücü. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve Trabzonspor camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Trabzonspor'un efsane ismi Osman Türk'ü kaybetmesi gerçekten çok üzücü. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve Trabzonspor camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Trabzonspor'un efsane ismi Osman Türk'e Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun. Unutulmazlar arasında yerini alacak.

Trabzonspor camiasının başı sağ olsun. Osman Türk'ün kulüp tarihine adını yazdırmış bir isim olması vefatını daha da üzücü kılıyor. Mekanı cennet olsun.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri