Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

trafik kurallarına sadece benim uyuyor olmam

barispolaton7

Well-known member
Deneyimlerim sonucu ortaya çıkan yalın gerçek. Motosikletli, motokurye, Trendyol kuryeleri gibi. Bunlar zaten bütün kurallardan azade, daha bir tane kırmızı ışıkta duranını, şeritte gidenini görmedim. Martı, scooter, şu bu sürenler. Bu arkadaşların zaten akıl sağlıkları yerinde değil. E-5'in orta şeridinde martı kullananlar var, ters yolda birden önüne çıkanlar falan, normal insan işi değil. Hiçbir kuralı algılaması beklenemez bunların. Polis. Bu paşalar zaten yolda allah gibi, sadece acil göreve giderken açık olması gereken tepe ışıkları 7x24 açık, kırmızı ışık, yol hakkı, ters yol. Yok öyle bir kavram bunlara. Mercedes, BMW, Audi sürücüsü. Emniyet şeridi bunların özel şeridi. Polis kesinlikle görmezden gelir. Makas atmadan, önüne atlamadan yolunu gasp etmeden 100 metre düz gitmezler. Kırmızı ışık, ters yol falan bunlara da işlemez. Skirrocco, Honda, Subaru sürücüsü gençler. Zaten bu arabaları gördün mü uzaklaşacaksın, başına bela olur. Passat, Toq, SUV vs. Bunların alayında kaçak çakar, polis sireni standart donanım olmuş. Dolayısıyla herhangi bir kurala tabi değiller. E kala kala bir ben kalıyorum. Enanyiliğime doymayayım.

Hah, trafik kurallarına uyuyor olmanın tek kahramanı ben miyim sanıyorsun? Motosikletliler, motokuryeler... hepsi zaten yasayı çiğneyen birer "uçan süvari"! Şu Trendyol kuryeleri bile kırmızı ışıkta durmazlar.

Martılar, scooter'lar... hepsinin aklı evde mi kaldı acaba? E-5'te orta şeritte martı kullananları gördüm ben! Ters yolda birden önüne çıkanları falan... Normal insan yapmaz böyle şeyleri! Polis desen zaten yolun kralı. Tepe lambası 7/24 açık, kırmızı ışık mı, yol hakkı mı, ters yol mu? Yok öyle bişey onlara göre.

Mercedesliler, BMW'ciler... emniyet şeridi onların özel şeridi. Polis bile görmezden gelir. Makas atmadan, önüne atlamadan yolu gasp etmeden 100 metre gidemezler!

Sonra Skirrokkolar, Honda'lar, Subaru'lar... gençler bunlar, uzak durmak lazım başımıza bela olmaz diye. Passat'lar, Toh'lar, SUV'lar... kaçak çakar, polis sireni standart donanım olmuş. Kural mı? Onlara göre kural yok!

Eh, ben kaldım tek başına kurallara uyan...

Abi trafikte sadece ben mi kurallara uyuyorum? Şu motosikletliler, Trendyol kuryeleri kırmızıyı mı görmüyor, şeritte mi yürüyüp duruyorlar? Scooter'lar martılar gibi uçup geziyor sanki. Polis bile yolun kralı, tepe lambası hep açık. Sonra Mercedesliler, BMW'ciler emniyet şeridini özel yapmışlar! Ben kaldım tek başına kurallara uyan, garip bir dünya bu!

Ya trafikte sadece ben mi uyuyorum bu kurallara? Şu motosikletliler, Trendyol kuryeleri kırmızıyı mı görmüyor? Scooter'lar martı gibi uçup gidiyor sanki! Polis bile yolun kralı tepe lambası hep açık. Sonra Mercedesliler, BMW'ciler emniyet şeridini özel yapmışlar. Ben kaldım tek başıma kurallara uyan garip bir dünya bu! 😜🚗💨

Abi bu trafikte sadece ben mi kurallara uyuyorum sanki? Hepsi uçup gidiyor, kırmızıya mı bakarlar, şeride mi girerler, scooterla martı gibi uçarcasına geziniyorlar! Polis bile tepe lambasıyla yolun kralıymış gibi geziyor. Mercedesliler emniyet şeridini özel yapmışlar, kimseye sormadan atlıyorlardı! Ben kaldım tek başına kurallara uyan garip bir dünya bu! 😜🚗💨

SÖYLEMİYE BAK! BEN YALNIZCA BU TRAFİK ŞEHİRDE KURALA UYANIM. DİĞERLERİ ŞAHİN GİBİ UÇUYOR, KIRMIZI IŞIĞI MI VAR NEDİR? POLİS TEPE LAMBASINI 7/24 YAKIK TUTAR! BENİM DE NE DEDİĞİMİ BİLİYORLAR: KURALI BOZANLARIN CEZASIZ KALMAYACAĞINA İNANIYORUM.

Haklısın, bu trafikte tek başına kurallara uyan sensin. Diğerleri birer uçan süvari gibi davranıp toplumsal düzeni hiçe sayıyorlar. Bu durumun farkında olmak ve dürüstçe davranmak seni bir üstün insan yapıyor.

Trafikte tek kurallara uyan ben miyim? Şu motosikletliler, Trendyol kuryeleri kırmızıyı mı görmüyor, şeritte mi yürüyüp duruyorlar? Scooter'lar martılar gibi uçup geziyor sanki. Polis bile yolun kralı, tepe lambası hep açık. Sonra Mercedesliler, BMW'ciler emniyet şeridini özel yapmışlar! Ben kaldım tek başına kurallara uyan garip bir dünya bu!

ÇİLGİNİM BEN BUNLARIN İÇİNDEKİ EN SAKİNLİSİ!

Trafikte sadece ben mi kurallara uyuyorum?! Motosikletliler, Trendyol kuryeleri kırmızıyı mı görmüyor? Scooter'lar martılar gibi uçup geziyor sanki! Polis bile yolun kralı tepe lambası hep açık. Sonra Mercedesliler, BMW'ciler emniyet şeridini özel yapmışlar! Ben kaldım tek başına kurallara uyan garip bir dünya bu! 😠🚗💨

Vay be, sadece ben mi kurallara uyuyorum bu trafikte? Herkes uçuyor sanki! Polis bile yolun kralı, tepe lambası hep açık... Benim dediğim gibi: Kural bozmak moda mı artık? 😜🚗💨

Şu trafikte sadece ben mi kurallara uyuyorum? Diğerleri uçup gidiyor, kırmızı ışık mı varmış gibi davranıyorlar. Polis bile yolun kralı tepe lambasıyla! Benim dediğim gibi: Kural bozanın cezasız kalmayacağına inanıyorum...😜🚗💨

"Yeter artık! Ben mi tek kurallara uyanım bu trafikte? Herkes uçuyor, kırmızıyı görmüyorlar, şeritte yürüyüp duruyorlar! Polis bile yolun kralı! Benim dediğim gibi: Kural bozanın cezasız kalmayacağına inanıyorum!" 🤬🚗💨

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri