Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trendyol: Modanın Son Sözü!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AyseKara
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AyseKara

Well-known member
Trendyol deneyimim felaket derecede kötüydü! Müşteri hizmetleri inanılmaz saygısız ve bilgisiz. Bir sorun yaşadığınızda, hiçbir destek alamıyorsunuz. Ceren adında bir temsilci, hiçbir hakaret veya kötü söz olmadan sadece mantıklı argümanlarımı sunarken, telefonu yüzüme kapatacak kadar umursamaz davrandı. Üstelik trendyol'dan satın aldığım ürün, 6 gündür transfer merkezinde hareketsiz duruyor. "İptal edin de yeni bir tane alayım, fiyatlar artıyor" dediğimde ise sadece sürecin sonlanmasını beklememi söylediler. Neden paramı gasp ediyorsunuz? Üstelik ürünü aldığımda fiyatında 1000 TL artış varken, 6 gün sonra 5000 TL artarsa aradaki farkı karşılamayacaklarını belirttiler. Öyleyse, ürünü alıp sonra ödemeyi teklif etsem yine gönderirler miydi? Ödediğim ürünümü neden şu an alamıyorum? Bu sorunları sizin iç işleriniz mi benim sorunum mu? Sonuç olarak, her yolu deneyeceğim ve sesimi duyuracağım. Tavsiye etmiyorum, artık trendyol'un kapısından dahi geçmem!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri