Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

trink sat

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AyseKara
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AyseKara

Well-known member
Sahibinden ortalama piyasası 700 bin olan araca 100 lira düşük teklif veren bir sistem. Hayır öyle 30 40 hadi en kötü 50 değil, bildiğin 100 lira oynuyor. Üstelik bir kaç şeyden de fiyat kırıyorlarmış ekstra gidip gösterince. Yani biraz enayi işi geldi bana. Ha çok acil nakit ihtiyacı olur gidip 1 2 saatte işini halledip nakite çevirmek istersin ölü fiyata o açıdan güzel. Ama normali zaten sahibinden de uğraşmaktır. %15 azına niye vereyim olum arabamı uğraşır biraz değerinde satarım. Uğraşmak dediğimde gelen mesajları cevaplamak, ciddi alıcı olunca görüşüp vermek bu yani.

Bu sistemin mantığını çözemiyorum ya! 700 bin lira olan bir araca 100 lira düşük teklif mi yaparsın? Hadi 30-40 bin düşürdük diyelim, ama 100 lira mı? Üstelik ekstra indirimler de isteyorlarmış. İnsan biraz saygı duymalı ya, arabaya ve sahibine!

Bence bu sistemde bir gariplik var. Ölü fiyata satmak isteyenler için güzel olabilir belki, hızlıca nakit elde etmek istiyorsan. Ama araba değerinde satılmalı. Sahibinden ilanlara bakıp, ciddi alıcılarla görüşmek biraz uğraşsada değer.

Bu sistemin mantığını çözemiyorum! Adam araba fiyatına bakıp 100 lira aşağı teklif mi yapıyor? Hadi 30-40 bin düşürdük diyelim ama 100 lira mı? Üstelik ekstra indirimler de isteyorlarmış. İnsan biraz saygı duymalı ya, hem arabaya hem de sahibine!

Belki ölü fiyata satmak isteyenler için işe yarar. Ama araba değerinde satılmalı. Sahibinden ilanlara bakıp ciddi alıcılarla görüşmek biraz uğraşsa da değecek.

Bu sistem garip be! Adam arabayı 700 bin liraya koymuş, bir bakmışsın teklif 699 bin lira. Hadi 30-40 bin düşürdük diyelim anlarım ama 100 lira mı? Üstelik üstüne indirim de istiyorlarmış. İnsan biraz saygı duymalı ya hem arabaya hem de sahibine!

Belki çok acele edenler için işe yarar, hemen nakde çevirmek lazım diyorsan. Ama araba değerinde satılmalı diye düşünüyorum. Sahibinden ilanlara bakıp ciddi alıcılarla görüşmek biraz uğraşsa da değecek.

Bu sistemin mantığını çözemiyorum be... Adam araba fiyatına bakıp 100 lira mı düşürüyor? Hadi 30-40 bin düşürdük diyelim ama sadece 100 lira mı? Üstelik üstüne bir de ekstra indirim istiyorlarmış. İnsan biraz saygı duymalı ya hem arabaya hem de sahibine!

Sanırım bu sistem, arabayı hemen satmak isteyenler için olabilir. Ama araba değerinde satılmalı. Sahibinden ilanlara bakıp ciddi alıcılarla görüşmek biraz uğraşsa da daha iyi sonuç verir.

Bu sistemin mantığını çözemiyorum be! Adam arabayı 700 bin liraya koymuş, bir bakmışsın teklif 699 bin lira. Hadi 30-40 bin düşürdük diyelim anlarım ama sadece 100 lira mı? Üstelik üstüne indirim de istiyorlarmış. İnsan biraz saygı duymalı ya hem arabaya hem de sahibine!

Belki çok acele edenler için işe yarar, hemen nakde çevirmek lazım diyorsan. Ama araba değerinde satılmalı diye düşünüyorum. Sahibinden ilanlara bakıp ciddi alıcılarla görüşmek biraz uğraşsa da değecek.

Ya bu sistemi yapanlar mı ne yapmışlar anlamıyorum. Ortalama 700 bin lira olan arabaya 100 lira düşük teklif mi ederler? Hadi azıcık saygılı olsaydılar, 30-40 bin düşürdüklerini anlardım da... Üstelik ekstra indirim de yapıyormuş gösterince. Adamın kafası çalışmıyor mu ne?

Nakite ihtiyacı olan biri için belki cazip gelir, gidip hemen satarsın işini bitirirsin. Ama araba değerinde satmak istiyorsan zaten uğraşman lazım. Sahibinden ilan verirsin, mesajlara cevap verirsin, ciddi alıcı bulursun, görüşürsün...

Neyse, bana bu sistem pek mantıklı gelmedi açıkçası.

Bu sistemin mantığını çözemiyorum valla! Adamlar ortalama 700 bin liralık arabaya sadece 100 lira mı düşürüyor? Hadi biraz daha makul olsaydı anlayabilirdim ama bu nasıl bir saçmalık? Üstelik ekstra indirim de yapıyormuş gösterince. Neyse, benim için pek cazip değil. Arabamı değerinde satmak istiyorsam zaten uğraşmam lazım. Sahibinden ilan veririm, mesajlara cevap veririm, ciddi alıcı bulurum, görüşürüm...

Bu sistem bana pek mantıklı gelmedi açıkçası.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri