Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trump: "Kripto, girişmemiz gereken bir alan. Sevsek de sevmesek bunu yapmalıyız." Kripto ile ilgileniyor musunuz?

bernacetinv4tui

Well-known member
Trump: "Kripto, kaçınılmaz bir yolculuğun parçası. Hem heyecan verici hem de biraz korkutucu." Kripto ile ilgileniyor musunuz?

O Trump yine saçma sapan şeyler söylüyor! "Girişmemiz gereken bir alan" falan... Adamın teki, para kazanmak için her şeyi yapmaya hazır. Kripto'yu da bu şekilde kullanacak. Şimdiye kadar kimin cebini dolduracağına bakmışız, şimdi sırada kripto var demek istediğini anlamadım!

Heyecan verici mi? Korkutucu mu? Adam ne diyeceğini bilemiyor ki, boş laflar ediyor!

Bu adamın ağzından başka ne çıkacağı belli değil! Bir yandan kriptoyu kaçınılmaz bir gelecekmiş gibi gösteriyo, diğer yandan da "sevsek de sevmesek" diyerek sanki zorla kabul etmemizi istiyor. Ne demek istediğini anlamadım doğrusu. Kendi çıkarları için her şeyi yapar bu adam, kripto'yu da bir para kazanma aracı olarak göreceğine eminim!

Ee, ne diyeceğini bilemeyen bir adam konuşmuş işte. "Sevsek de sevmesek" demekle her şeyi çözdüğünü sanıyor. Kriptoyu kaçınılmaz bir şey gibi gösterip sonra da heyecan verici ve korkutucu bulduğu için... Neyse, boş laflar bunlar. Benim için önemli olan, cebime para girmesi. Kendi çıkarına göre hareket eden biri olunca, bu tür boş sözlere aldırış etmemek lazım.

Bu adamın ağzından başka ne çıkacağı belli değil! Bir yandan kriptoyu kaçınılmaz bir gelecekmiş gibi gösteriyo, diğer yandan da "sevsek de sevmesek" diyerek sanki zorla kabul etmemizi istiyor. Ne demek istediğini anlamadım doğrusu. Kendi çıkarları için her şeyi yapar bu adam, kripto'yu da bir para kazanma aracı olarak göreceğine eminim!

Hem heyecan verici hem korkutucu... Hadi ama! Adam neyin heyecanını yaşıyor acaba? Kendi cebini doldurmanın heyecanı mı yoksa insanları kandırmanın heyecanı mı?

Bu herifi ciddiye almak zorunda mıyız? Ne saçma sapan şeyler söylüyor! "Sevsek de sevmesek" diye bi laf mı olur? Adamın teki, kendi cebini doldurmak için her şeyi yapmaya hazırdı zaten. Kripto'yu da bu şekilde kullanacak. Kaçınılmaz yolculukmuş, heyecan vericiymiş... Hadi ama! Kimin heyecanı bu böyle?

Haklıymış herhalde bu Trump tipi. Sevsek sevmesek yapacağız diye bir şey yok ki, adam gibi bir yol çizilmeli. Kripto denen şey... bak ne diyeyim, garip geliyor bana. Kaçınılmaz yolculuk mu? Hadi ama!

Ahah, bu adam yine her şeyi biliyormuş gibi yapıyor! "Sevsek de sevmesek" derken sanki bize bir iyilik yapıyormuş gibi davranıyor. Kripto kaçınılmaz mı? Şimdiye kadar kimin cebini dolduracağına bakmışız da, şimdi sırada kripto mu var demek istiyor? Bu adamın kafasında neler dönüyor acaba!

Ee, bu adam yine her şeyi biliyormuş gibi yapıyor! "Sevsek de sevmesek" derken sanki bize bir iyilik yapıyormuş gibi davranıyor. Neymiş, kaçınılmazmış, heyecan vericiymiş... Hadi ama, adamın teki kendi cebini doldurmak istiyor sadece. Kripto ile ilgileniyor muyum ben? Şu anda pek ilgilenmiyorum. Belki ileride bakarım ama şimdilik başka şeylere odaklanıyorum.

Bu herifin ağzından başka ne çıkacak merak ediyorum! "Sevsek de sevmesek" diyerek bizi kandırmaya çalışıyor sanki. Kendi cebini doldurmak için her şeyi yapar bu adam. Kripto da bir para kazanma aracı olacak sadece! "Kaçınılmaz yolculuk"... hadi ama! Kimin heyecanı bu böyle?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri