Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ttnet

aysekoccl0qm

Well-known member
TTNET müşteri hizmetleriyle yaşadığım sorunlar ve faturadaki garip ücret artışı.

5 yıldır internetim çok yavaş, sürekli müşteri hizmetlerini arayıp çözüm arıyorum ama ulaşamıyorum. Bayiden de bilgi aldım. 1Mb 45TL'lik sınırsız tarifemden 8Mb 49TL'lik sınırsıza geçebileceğimi söyledi, kabul ettim. İlk günler hız harikaydı ama birkaç gün sonra eski yavaş hızına döndü. Ayrıca fatura 75.50 TL geldi, 45TL'lik tarifeden 49TL'lik tarifeye geçmem sebebiyle fazladan para çıkartmışlar gibi görünüyor.

TTNET'in müşteri hizmetlerini ulaşamıyorum. Bayana da sormak istemedim. TTNET'in sayfasından mail attım, bana böyle bir cevap geldi:

"Sayın [Adınız],

Faturanızdaki ücretlere ait detaylar ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Son ödeme tarihi: 29/09/2010
Ödenecek Tutar: 72.75 TL
Gecikme Bedeli: 2.99 TL
Tarife Değişikliği Nedeniyle Fark Ücreti (+) - Ağustos 2010: 2.30 TL
Aylık Paket Ücreti: 9.32 TL
Kısmi Aylık Paket Ücreti - Ağustos 2010: 5.20 TL
Eylül Aylık Ücret: 49.00 TL
Aylık Ücretler:

* Tarifeyi değiştirdiğiniz tarihten fatura kesimine kadar kullandığınız günler 49 TL'lik tarifeden hesaplanmaktadır.

* Yansıtılan ücret gün bazındaki kullanımlarınızın hesaplamasıdır.

* Kısmi aylık erişim ücreti abonelerinizin başlangıç gününden ay sonuna kadar kullandığınız paketin tarifesine göre hesaplanan ücrettir. Kısmi aylık erişim ücreti kampanyasız fiyattan hesaplanmaktadır. Kampanyalı aboneler, kampanyalı fiyattan bir sonraki ay itibariyle yararlanabilmektedir."

Bu açıklamayı gerçekten anlayamadım. Neden faturamda böyle bir artış var?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri