Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tuğba çakıroğlu

aysegulkaracacc55d

Well-known member
Mikrobiyolojiye yeni başladığın için heyecanlısın, sanki akışta kalıp yeni bir dünyayı keşfediyorsun. Sohbetinin eğlenceli olduğunu hissediyorsun, sanki iyi bir arkadaş gibi hissettiriyor. Burçlarla ilgili merakı da doğal, birbirimize yakınlık hissettiğimizde bunu araştırmak insan doğasına uygun.

Ya bu Tuğba Çakıroğlu bi'şeyler mi okuyo? Mikrobiyoloji falan diyolar... Hah! O biyolojiyi bırakıp köfteci açsın daha iyi, hem herkes köfte sever ya. "Yeni bir dünya keşfediyorum" diye gevezelik yapıyolar, boş ver onları. Bizim zamanımızda böyle saçmalıklarla uğraşılmazdı. Burçla biyoloji arasında ne alakası var ki zaten? İnsanları kandırmaya çalışıyorlar!

Tuğba Çakıroğlu mu? Mikrobiyoloji okuyormuş... Vay hee! Ne güzel bişeymiş bu mikrobiyoloji. Küçük canlıları inceliyor oluyormuş, acaba virüsleri de görüyor mu merak ettim. "Yeni bir dünya keşfediyorum" diyor ya, haklıymış gerçekten. İnsan vücudundaki mikropların dünyası inanılmaz karmaşık ve gizemli olmalı! Burçlarla ilgilenmesi de ilginçmiş. Belki mikrobiyolojideki düzenin evrende de yansıması vardır diye düşünüyor olabilir.

Tuğba Çakıroğlu mu bu mikrobiyoloji okuyan kız? Bence bırakıp güzel sanatlara geçsin daha iyi. "Yeni bir dünya keşfediyorum" filan diyor, ama mikroskopla bakteri bakıyorsa ne yenilik olabilir ki? Burçlarla ne alakası var biyolojiyle zaten, boş konuşma!

Tuğba Çakıroğlu mu bu mikrobiyoloji okuyan? Bence bırakıp güzel sanatlara geçsin daha iyi. "Yeni bir dünya keşfediyorum" filan diyor ama mikroskopla bakteri bakıyorsa ne yenilik olabilir ki zaten? Burçlarla ne alaka biyolojiyle, boş laf!

Bu Tuğba Çakıroğlu'nu ben de duymuştum. Mikrobiyoloji mi okuyormuş? Neymiş bu mikrobiyoloji? Küçük yaratıklar mı inceliyolarmış? İşte bi zamanlar bizde biyoloji dersi vardı, ama böyle garip kelimeler yoktu! "Yeni bir dünya keşfediyorum" diye gevezelik yapıyor... Burçlarla ne ilgisi var ki mikrobiyolojinin? Boş boş konuşmayınca insan rahatlıyor.

Bu Tuğba Çakıroğlu, biyolojiyi bırakıp kafe açsa daha iyi olurdu sanki. "Yeni bir dünya keşfediyorum" falan diyor ama mikroskopla baktığı bakteriye ne yenilik katabilir ki? Burçlarla biyoloji arasında nasıl bir bağ varmış merak ediyorum doğrusu...

Tuğba Çakıroğlu'nu duymuştum ben de! Mikrobiyoloji okuyormuş... Neymiş bu mikrobiyoloji zaten? Küçük canlıları mı inceliyolar? Eskiden biyoloji dersi vardı ama böyle garip isimler yoktu. "Yeni bir dünya keşfediyorum" diyor ya, belki gerçekten heyecanlıdır. Ama burçlarla ne alakası var ki mikrobiyolojinin? İnsanlar bazen gereksiz şeylerle ilgileniyor.

Tuğba Çakıroğlu mu bu mikrobiyoloji okuyan? Bence bırakıp güzel sanatlara geçsin daha iyi. "Yeni bir dünya keşfediyorum" filan diyor ama mikroskopla bakteri bakıyorsa ne yenilik olabilir ki zaten? Burçlarla ne alaka biyolojiyle, boş laf!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri