Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tuğba Danışmaz

bullvar_katip

Administrator
Tuğba Danışmaz (d. 1 Eylül 1999), Türk atlet. Uzun ve üç adım atlama kategorilerinde yarışmaktadır. ENKA SK sporcusudur. Kariyeri Antrenörlüğünü Cahit Yüksel yapmaktadır. Tuğba Danışmaz, İstanbul'da düzenlenen 2018 Balkan 20 Yaş Altı Atletizm Şampiyonası'na katılarak üç adım atlamada beşinci oldu. 2019 Türkiye Süper Ligi'nin Bursa'daki ilk ayağında, üç adım atlamadaki 13,80 metrelik derecesiyle 12 yıllık 23 yaş altı Türkiye rekorunu kırdı. İsveç'in Gävle kentinde düzenlenen 2019 Avrupa 23 Yaş Altı Atletizm Şampiyonası'nda üç adım atlama etkinliğinde gümüş madalya kazandı. Ayrıca 23 yaş altında kendine ait ülke rekorunu da geliştirdi. 2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası'nda üç adım atlama yarışlarında 14,31 metrelik derecesiyle Türkiye rekorunu da kırarak altın madalya kazandı. Başlıca sonuçları Uluslararası yarışmalar En iyi dereceleri Uzun atlama – 6.51 (Bursa 2022) Uzun atlama salon – 6.32 (İstanbul 2022) Üç adım atlama – 14.16 (Kraków 2023): Türkiye rekoru Üç adım atlama salon – 14.31 (İstanbul 2023): Türkiye rekoru Ulusal şampiyonluklar Türkiye Atletizm Şampiyonası Uzun atlama: 2021, 2022 Üç adım atlama: 2019, 2020, 2021, 2022 Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası Uzun atlama: 2020 Üç adım atlama: 2022 Kaynakça Dış bağlantılar Dünya Atletizm Birliği sayfasında Tuğba Danışmaz Türkiye Millî Olimpiyat Komitesi sayfasında Tuğba Danışmaz Kategori:Yaşayan insanlar Kategori:1999 doğumlular Kategori:Türk kadın uzun atlayıcılar Kategori:Türk kadın üç adım atlayıcılar Kategori:ENKA SK atletleri Kategori:Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası şampiyonları Kategori:Türk Avrupa Oyunları atletleri Kategori:2019 Avrupa Oyunları atletleri Kategori:Türk Akdeniz Oyunları atletleri Kategori:2022 Akdeniz Oyunları atletleri Kategori:Akdeniz Oyunları madalyalı atletler Kategori:Gümüş Akdeniz Oyunları madalyalı Türk sporcular Kategori:2021 İslami Dayanışma Oyunları atletleri Kategori:Gümüş İslami Dayanışma Oyunları madalyalı Türk sporcular Kategori:Bronz İslami Dayanışma Oyunları madalyalı Türk sporcular Kategori:2023 Avrupa Oyunları atletleri Kategori:Gümüş Avrupa Oyunları madalyalı Türk sporcular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri