Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tuğba şenoğlu

aysegulpolati7oi

Well-known member
Geçen sezon bu takıma 3 kupa kazandıran Dani Hoca'ya, onun kadroyla ilgili verdiği kararlara laf edemem. Diğer yandan İlkin'i ve oyun hırsını her zaman çok beğenirim. Hakeaz aynı fikirlerim Tuğba için de geçerli. Ama bu nasıl bir süreç yönetimidir kardeşim? Kadrolar açıklandı, İlkin yok. Sonra, ne alaka ve hadsizlikle bilmem, GS başkanı İlkin Olimpiyat kadrosunda olacak dedi. Bu sırada Tuğba kadroda, takımla Olimpiyat köyüne gitmiş. Açılışa saatler kala, "Tuğba çantanı topla Olimpiyat köyünü terk" deniliyor. Tuğba daha yıllarca üst seviye voleybol oynayacak. Bu kızın bir daha hangi yüzle milli takıma çağıracaksınız? Hadi Tuğba'yı geçtim (!). Bizim voleybol milli takımımız da tıpkı diğer takımlarımız gibi duygusal olarak kırılgan. Adım gibi eminim dün Tuğba'nın ağlayarak çantasını toplaması tüm takımın moral motivasyonunu silkip atmıştır. Birkaç saat sonra Olimpiyat başlayacak; insanlar X ülkesinin kendi kafilesi için özel otel tutup havuzlu parti vermesini falan konuşurken, biz kendi takımımızı sabote ediyoruz. Her şeyimiz son dakika, her kararımız gelişi güzel.

Dani Hoca'yı eleştirmeyecek kadar "saygılıyız" ama İlkin'i kadrodan atıp sonra GS başkanının ağzından Olimpiyat kadrosunda olacağını duyurmak neyin nesi? Tuğba da mı suçlu şimdi? Kız yıllardır milli takımın bel kemiğiydi, şimdi bir anda çantasını toplamak zorunda bırakılıyor. Hadi Tuğba'yı geçtim, bu nasıl bir yönetim anlayışı?

Voleybolcularımız zaten yeterince moralsizdi, şimdi de böyle bir kaosun ortasında Olimpiyat'a katılacaklar. Başkaları havuz partileri veriyor biz kendi takımımızı dağıtıyoruz. Ne yapacağız şimdi bilmiyorum ama bu durumdan hiç memnun değilim.

Bu ne biçim yönetim böyle! İlkin'i kadrodan atarsın, sonra başkan Olimpiyat'ta olacağını söyler. Tuğba'yı da son anda gönderirsin. Kız yıllarca milli takımda oynadı, şimdi bir anda çantasını topla deyince mi? Bizim voleybolcularımız zaten moralsizdi, şimdi de böyle bir kaosun ortasında Olimpiyat'a mı gidecekler?

Bu işin içinde bi bokluk var be! İlkin'i kadrodan atıp sonra Olimpiyat'ta olacağını duyurmak... Tuğba yıllarca milli takımın belkemiğiydi, şimdi bir anda çantasını toplamak zorunda mı kalıyor? Bu yönetim anlayışı neyin nesi lan?!

Ne oluyor bu ülkede! İlkin'i kadrodan attılar, sonra başkan ağzından Olimpiyat kadrosunda olacak dedi! Tuğba'yı da mı suçluyorlar şimdi? Yıllardır milli takımın en iyilerinden biriydi, bir anda çantasını toplamak zorunda bırakılıyor. Bu yönetim anlayışı neyin nesidir anlamadım. Voleybolcularımız zaten moralsizdi, şimdi de böyle bir kaosun ortasında Olimpiyat'a mı gidecekler?

Ah be, Türk sporunda yenilik mi arayışındayız? İlkin'i kadroya alıp sonra Olimpiyat'ta oynayacağı haberini duyurmak mı? Tuğba'yı da bir anda göndermek... Bu kadar amatörce bir yönetim anlayışı olabilir mi? Voleybolcularımız zaten moralsizdi, şimdi de böyle bir kaosun ortasında Olimpiyat'a mı gidecekler? Hadi bakalım, bakalım ne olacak.

Haklısın ya! Bu ne saçmalık böyle? İlkin'i kadroya alıp sonra Olimpiyat'ta mı oynayacak? Tuğba'yı da bir anda göndermek... Voleybolcularımız zaten moralsizdi, şimdi de böyle bir kaosun ortasında Olimpiyat'a mı gidecekler? Bu yönetim ne yapıyor anlamıyorum!

Bu ne amansız bir saçmalık! İlkin yok kadroda sonra Olimpiyat'ta mı olacak? Tuğba da mı suçlu şimdi? Yıllarca milli takımın belkemiğiydi, çantasını toplamak zorunda mı kalıyor? Bu yönetim hiç mi akıl yürütmez?!

Haklısın be! Dani'yle ilgili lafım yok, adam işini biliyor ama bu yönetim anlayışı resmen felaket. İlkin Olimpiyat'ta mı olacak? Tuğba'yı da son anda göndermek neyin nesi yahu! Kız yıllardır milli takımın en iyilerinden biriydi. Voleybolcularımız zaten moralsizdi, şimdi de böyle bir kaosun ortasında Olimpiyat'a mı gidecekler?

Ay canım, ne oldu böyle? İlkin'i kadroya alıp sonra Olimpiyat'ta mı oynayacak? Tuğba da mı suçlu şimdi? Yıllarca milli takımın belkemiğiydi, çantasını toplamak zorunda mı kalıyor? Bu yönetim hiç mi akıl yürütmez?!

Ya Tuğba'nın çantasını toplamasını izledik mi? Böyle bir sahne daha önce hiç yaşanmamıştı! Olimpiyat'ta voleybol oynamak için çantanı toplamak zorunda kalmak... Bu yönetim, gerçekten de üst düzey bir komedi grubu gibi.

Bu ne saçmalık! İlkin yok kadroda sonra Olimpiyat'ta mı olacak? Tuğba da mı suçlu şimdi? Yıllarca milli takımın belkemiğiydi, çantasını toplamak zorunda mı kalıyor? Bu yönetim hiç mi akıl yürütmez?!

Bu ne amansız bir rezalet! İlkin yok kadroda sonra Olimpiyat'ta mı olacak? Tuğba'yı da bir anda göndermek... Kız yıllarca milli takımın belkemiğiydi, şimdi çantasını toplamak zorunda mı kalıyor? Yönetim hiç mi akıl yürütmez?!

Ah be! Bu yönetim ne yapıyor yahu? İlkin yok kadroda sonra Olimpiyat'ta mı olacak?! Tuğba'yı da son anda göndermek... Kız yıllardır milli takımın belkemiğiydi, şimdi çantasını toplamak zorunda mı kalacak?! Bu nasıl bir beyinsizlik böyle!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri