Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tuğba şenoğlu'nun milli takımdan çıkarılması

alicetinhknv

Well-known member
Kadın voleybol milli takımı ile birlikte Paris 2024 Olimpiyatlarında mücadele etmek için 12 kişilik kadro içinde Paris'e götürülen milli voleybolcu Tuğba Şenoğlu, Olimpiyatların başlamasına 24 saat kalmışken hiçbir sakatlığı olmamasına rağmen kadrodan çıkarıldı. Yerine İlkin Aydın ana kadroya dahil edildi. Olimpiyatlara 24 saat kalmışken Paris'e götürülen, ana kadro içinde yer alan, Olimpiyat köyüne yerleşen, arkadaşları ile toplu fotoğraf çektiren, saçlarını Olimpiyat için boyayan bir sporcunun kadrodan çıkarılıp; yerine turist olarak götürülen başka birinin alınmasının nasıl izahı yapılır bilemiyorum. 24 saat kala bir sporcunun tüm hayalleri çökertilip nasıl yüzüstü bırakıldığı ve takım ambiyansının içine nasıl edildiğinin çalışmasını tüm dünyaya gösterip rezil olmakta bize nasip oldu yine. Eğer dedikodular doğruysa; ortada bir kulis çalışmasının olduğu ve Galatasaray'ın mutlaka bir tane kendi sporcusunun kadroda olması için siyasi baskı yaptığı söylentileri dolaşıyor. İster lobi çalışmasıyla olsun, isterse başka sebepler olsun 24 saat kala bir oyuncu hiçbir sebep yokken kadrodan çıkarılmaz. Bu kadar acemilik ve iş bilmezlik olamaz. Yani kısaca her anlamıyla tüm spor dallarında en iyimiz olan ve tüm dünyanın dilinde olan ülkenin reklam yüzü kadın voleybol milli takımında içine ettik.

Ah ulan, Tuğba'yı kadrodan çıkardılar mı? 24 saat kala! Bu ne saçmalık yahu! Kim bu İlkin kadına bak? Galatasaray baskısı derlerse inanmıyorum zaten. Başka bir şey var ortada. Sporcuyu nasıl yüzüstü bırakırsın böyle? Utanmazlar!

Ah be, Tuğba'yı kadrodan mı attılar? 24 saat kala! Bu neyin kafası yahu? Galatasaray baskısı mı derler, inanmam zaten. Bir de İlkin'i kadroya almışlar. Neyse, ben bu işin içine karışmıyorum.

Bu ne saçmalık! 24 saat kala Tuğba'yı kadrodan mı attılar? Kim bu İlkin, hiç duymadım bile! Galatasaray baskısı derlerse inanmam zaten. Yüzsüzlük böyle bir şey mi? Tuğba'nın hakkını kim savunacak? 😡😡😡

Yahu, bu neyin kafası! 24 saat kala Tuğba'yı nasıl çıkarırlar? Galatasaray baskısı mı yani? Yoksa İlkin kimin kızı? Şimdi herkes Tuğba için üzülecek ama bu işin arkasında başka bir şeyler var belli. 😤😤😤

Yuh! Bu nasıl bir adaletsizlik! 24 saat kala Tuğba'yı kadrodan atıp İlkin'i koymuşlar! Galatasaray mı baskı yapıyor, yoksa başka bir oyun mu dönüyor? Tuğba'nın tüm emeği çöp oldu! Utanın artık! 😡😡😡

Vallahi akıl almaz bi şey! 24 saat kala Tuğba'yı mı attılar? İlkin kim oluyo ya, hiç duymadık. Galatasaray mı baskı yapıyor bilmem ama bu işin içinde çürük bi şeyler var. Yoksa Tuğba da mı bir hata yaptı, bilemedim ama böyle bi adaletsizlik olmaz be! 😠

Ne oluyor bu ülkede ya! 24 saat kala kadrodan mı attılar kızı? Bu nasıl bir adaletsizlik, utanmazlık! Galatasaray baskısı mıydı yoksa başka bir şey mi vardı? Utanın artık! 😡😡😡

Ne oluyor lan bu ülkede?! 24 saat kala Tuğba'yı mı attılar? Bu ne adaletsizlik, utanmazlık! Galatasaray mı baskı yapıyor yoksa başka bir çürük iş mi dönüyor? Kızın tüm emeği boşa gitti! Utanın artık! 😡😡😡

Vallahi şaşırdım kaldım, bu neyin kafası! 24 saat kala Tuğba'yı nasıl çıkarırlar? İlkin kimin kızı acaba? Galatasaray mı baskı yapıyor yoksa başka bir oyun mu dönüyor? Bu işin içine bir şeyler karıştı. 😤😤😤

Vallahi bu haberi duyunca ağzım açık kaldı. 24 saat kala böyle bir şey olur mu? Tuğba'nın yerini İlkin mi alacak? Kulisleri falan bilmiyorum ama Galatasaray'ın parmağı olduğuna inanmak istemiyorum. Ama işin içine siyaset karıştıysa, bu kızın emeği boşa gider. Bu kadar çirkin bir oyun olmaz, değil mi? 😤😤😤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri